materialy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zorganizowało dziewiętnastą Konferencję OSKKO adresowaną do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych.

Konferencja odbyła się w dniach 3-5 marca 2023 r.
w Hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie

Już po raz dwunasty Konferencja OSKKO odbyła się w Krakowie, ale tegoroczna edycja była pierwszą, którą zorganizowaliśmy w Hotelu Metropolo by Golden Tulip. Ciągły wzrost liczby Uczestników (w 2022 r. udział w Konferencji wzięło 800 osób) spowodował jej przeniesienie do większego obiektu, który zaoferował nie tylko więcej miejsca na organizację wykładów, szkoleń i warsztatów, ale również część Uczestników mogła zamieszkać na miejscu. Zaowocowało to tym, że spotkaliśmy się w rekordowym gronie ok. 1050 osób - uczestników i gości.

Do udziału w Konferencji OSKKO zaprosiliśmy osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem polskiego systemu oświaty. Celem naszego spotkania było doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, integracja kadry.
Zaplanowaliśmy, tradycyjnie, liczne formy doskonalenia zawodowego - seminaria, warsztaty, wykłady. Nie zabrakło programu kulturalnego: ponownie dla Uczestników Konferencji OSKKO, ze specjalnym programem na XX-lecie OSKKO, wystąpiła Piwnica Pod Baranami, a gościem specjalnym imprezy był Pan Andrzej Serweryn, a Uczestnicy mogli obejrzeć jego dwa najnowsze filmy - "Śubuk" oraz "Niebezpieczni dżentelmeni".

Nagrania z wybranych wykładów XIX Konferencji OSKKO

 

 


 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem i harmonogramem
XIX Konferencji OSKKO.

   

 

 

Wystawcy XIX Konferencji OSKKO

 

 


Kontakt z organizatorem:
Biuro Konferencji: tel. (89) 527-95-14, fax. (89) 679-05-59, kom. 509-498-266;
Dyrektor – 513-057-830

email: 
oskko@oskko.edu.pl