Partnerzy Główni Kongresu

VULCAN od 25 lat kreuje standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee – arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji – to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach.
Tworząc rozwiązania dostosowujemy je do potrzeb i wyzwań, z którymi muszą się zmierzyć zarządzający oświatą. Innowacyjne produkty ułatwiają codzienną pracę i podejmowanie decyzji.
Dążymy do jak najlepszej organizacji oświaty.
Nasze analizy i usługi i doradcze wspomagają menedżerów na każdym szczeblu zarządzania.
Ludzie są najcenniejszym kapitałem w każdej organizacji. Ich rozwój wspieramy, elastycznie dopasowując szkolenia do bieżących potrzeb.
Korzystając z mobilnych rozwiązań, gwarantujemy możliwość takiego kontaktu szkoły z rodzicami, jakiej oczekuje współczesny rodzic.
Pozycję lidera zdobyliśmy dzięki zaangażowaniu i pasji wielu ludzi.
Innowacyjność, kreowanie nowych rozwiązań, efektywne partnerstwo w tworzeniu przyszłości oświaty - to nasze najważniejsze cele.
Bycie liderem zobowiązuje. Zmieniamy się, aby być zawsze blisko naszych klientów i najpełniej wspierać ich w codziennym dążeniu do celu.
VULCAN nowoczesnych rozwiązań
VULCAN dobrych pomysłów
VULCAN kompetencji
VULCAN energii
VULCAN to my
DLA CIEBIE


Misją firmy Librus jest wspieranie rozwoju edukacji w Polsce poprzez dostarczanie najwyższej klasy nowoczesnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne i zarządzanie oświatą. Ponadto, staramy się wspierać oświatę na pozostałych istotnych dla niej obszarach. Inicjujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia i projekty. Działamy zarówno we własnym zakresie, jak i we współpracy z partnerami, którym - tak jak nam - zależy na wspieraniu pozytywnych zmian w polskiej oświacie.

Librus to gwarancja profesjonalizmu popartego kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze unikalne systemy wspierają tysiące polskich szkół i jednostek samorządowych w ich codziennej pracy. Ponadto działalność firmy obejmuje również szkolenia, warsztaty oraz konferencje przygotowywane przez naszych wewnętrznych trenerów oraz doświadczonych edukatorów współpracujących z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus.
Nowoczesność i wysoka klasa naszych rozwiązań nie są jedynym znakiem rozpoznawczym firmy Librus. Mimo informatycznych korzeni, nie zapominamy, że w naszej codziennej pracy najważniejszy jest człowiek – Rodzic, Uczeń, Nauczyciel, Dyrektor. Dlatego wśród wartości firmy na pierwszym miejscu postawiliśmy otwartość na jego potrzeby. Wierzymy, że pozwoli nam to utrzymać wysoki poziom zaufania, jakim cieszymy się wśród Użytkowników. Na każdym kroku oferujemy Państwu wsparcie i w pełni profesjonalną współpracę. Czujemy się odpowiedzialni, aby każdy dzień naszych wspólnych wysiłków na rzecz wprowadzania do polskich placówek oświatowych nowoczesnych rozwiązań IT był zakończony sukcesem.

Jednocześnie, jako firma tworząca jedne z najbardziej innowacyjnych systemów na rynku, nie zapominamy o pasji, z której nasza firma wyrosła i która od lat jest gwarancją naszego sukcesu.

 

Partnerzy Kongresu

Mobile Box jest producentem rozwiązań informatycznych, działającym na rynku zaawansowanych technologii od 2002 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań mobilnych bazujących na bezprzewodowych technologiach transmisji danych.

Dostarczamy systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami, a także rozwiązania wspierające nowoczesną edukację.
Praca w oparciu o wiedzę techniczną i ekonomiczną przy działaniu zorientowanym na sukces stawia naszą firmę na stanowisku jednego z liderów w swojej branży.

Aktualnie w ofercie firmy dominują dwa produkty: System Sprzedaży Mobilnej Gemini Android oraz eTornister - rozwiązanie wspierające nowoczesną edukację.


Firma Mentor istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Chęć realizacji swoich pasji oraz wiedza z zakresu elektroniki pozwoliły założycielom przedsiębiorstwa na uruchomienie produkcji wyspecjalizowanych urządzeń elektronicznych i błyskawiczne zajęcie pozycji lidera w swojej branży.

Jak podkreślają założyciele, nadrzędnym celem firmy jest nie tyle pokazywanie nowoczesnych produktów z segmentu elektroniki, co uzmysłowienie, jak te rozwiązania można wykorzystać w szkole, urzędzie czy podczas prowadzenia konferencji. Identyfikując się z własną nazwą, „Mentor” stara się doradzać i dzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami. To one bowiem przekładają się na zaufanie i satysfakcję klientów.

Doskonale oddaje to motto firmy – „Wasze potrzeby są naszą inspiracją!”


 

Cinema City Poland działa na polskim rynku kinowym od 1999 roku. Od tego czasu spółka otworzyła w kraju 31 kin Cinema City, 5 kin IMAX®, 2 interaktywne kina Cinema Park, Centrum Rozrywki Hokus Pokus oraz Spin City.

Kina Cinema City charakteryzują się wyjątkowo klimatycznymi a zarazem komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami oraz najwyższym poziomem jakości obsługi klienta.

W kinach Cinema City odnajdziecie Państwo różnorodny repertuar filmowy, najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe, najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów i – jak twierdzą smakosze – najlepszy popcorn w mieście.


PCG wspomaga instytucje edukacyjne w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. PCG łączy blisko 28-letnie doświadczenie w pracy dla sektora publicznego z ekspertyzą w dziedzinie edukacji i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze usługi konsultingowe mają na celu usprawnianie procesόw edukacyjnych oraz wspieranie przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych, co w konsekwencji prowadzi do poprawy wynikόw nauczania.
Przykładowe produkty:
- E-Platforma Centrum Doskonalenia PCG to nowoczesne narzędzie e-learningowe dla kadr sektora publicznego oraz osób prywatnych, umożliwiające doskonalenie ich kompetencji, zdobywanie nowych umiejętności praktycznych pod okiem ekspertów, wymianę doświadczeń i zdalne samokształcenie – bez wychodzenia z domu i dalekich wyjazdów.
- EdPlan™ to jedyny w Polsce system internetowy wspierający placówki oświatowe w zarządzaniu procesem organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej. 


Od ponad 13 lat zajmujemy się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego związanego z poradnictwem zawodowym i planowaniem kariery, zawierającego profesjonalne, znormalizowane testy do samobadania.
Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów, którzy od lat związani są z tematyką rozwoju zawodowego człowieka, poradnictwem zawodowym i rynkiem pracy. Wśród naszych współpracowników są osoby, które tworzyły najnowsze rozwiązania w poradnictwie zawodowym i budowały pierwsze Centra Informacji Zawodowej w Polsce.
Znaczna część naszej kadry to osoby, które zawodowo zajmują się problematyką orientacji i poradnictwa zawodowego, oddziałując na najcenniejsze dziś bogactwo każdego kraju – zasoby ludzkie.
PROGRA to także profesjonalny i energiczny zespół składający się ze specjalistów w zakresie programowania i grafiki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT i współpracy z naszymi Klientami z dumą tworzymy i rozwijamy produkty najwyższej jakości.
Nasza firma jest elastycznym i wiarygodnym partnerem. Oprócz stałej oferty tworzymy także oprogramowanie na indywidualne zamówienie.


Podręczniki tradycyjne i elektroniczne, zeszyty ćwiczeń i e-ćwiczenia, tradycyjne pomoce i nowoczesne platformy e-learningowe. To nie jest oferta jutra! U nas jutro jest dziś. To właśnie my: najstarszy, największy i …najprężniej rozwijający się wydawca edukacyjny w Polsce – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Po prostu WSiP.
Zapewne znasz WSiP. Wiesz, że tworzymy podręczniki, atlasy, słowniki, ćwiczenia dla szkół wszystkich typów, także zawodowych. Ale czy wiesz, że mamy w ofercie ponad 1,5 tys. publikacji? Że z każdej z nich jesteśmy dumni? Bo jesteśmy, nawet bardzo, tak jak i z zaufania, którym od lat obdarzają nas nauczyciele, rodzice i dzieci. To dzięki niemu właśnie możemy budować nowy WSiP. Taki, w którym to, co stare i sprawdzone, spotyka się z tym, co nowe i pionierskie. Bo my nie czekamy na nowoczesną ofertę edukacyjną. My ją tworzymy!

Nauczycielom i uczniom proponujemy edukację na miarę technologicznej rewolucji naszych czasów. W naszej ofercie mamy e-booki i e-ćwiczenia. To my pierwsi w Polsce wprowadziliśmy je na tak szeroką skalę. E-ćwiczenia wraz z systemem automatycznego sprawdzania wyników umieściliśmy na platformie edukacyjnej WSiPnet.pl. Stworzyliśmy w ten sposób nowoczesne środowisko pracy dla ucznia, zapewniliśmy komfort i oszczędność czasu nauczycielom. Zadbaliśmy także o dobre przygotowanie do egzaminów. To dzięki nam uczniowie mogą, nie odchodząc od komputera, przygotować się do egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalisty i do matury. Niektórzy mówią o tym self-learning. My mówimy: portal egzaminacyjny Egzamer.pl.


Wolters Kluwer SA jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw.

Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer SA.

W ofercie wydawnictwa Wolters Kluwer SA znajdują się produkty elektroniczne, książki i czasopisma jak również szkolenia i konferencje.


Uczenie się to nie tylko poznawanie odpowiedzi, zdobywanie kolejnych wycinków wiedzy ogólnej. To nie coś, co łatwo zmierzyć za pomocą ocen i egzaminów. To nie tylko przyswajanie sobie wiedzy, którą posiedli już inni ludzie. Uczenie się to przygoda na całe życie. To niekończąca się wyprawa badawcza, której celem jest zrozumienie.

Chcemy aby firma Transfer Learning Solutions towarzyszyła Wam w tej podróży aby przygodę z edukacją uczynić przyjemniejszą, efektywniejszą i skuteczniejszą. Kierujemy nasze rozwiązania do: Rodziców, Przedszkoli, Szkół i Samorządów.


Na rynku istniejemy od 2006 roku od początku zajmując się drukiem legitymacji służbowych nauczyciela. Zaufało nam już ponad 4000 placówek z całej Polski, dla których wykonaliśmy już 60000 szt. legitymacji. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych kart, wykorzystując do tego celu tylko sprawdzone urządzenia do personalizacji.

Traktujemy poważne każde zlecenie nawet na pojedyncze legitymacje. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, żeby ułatwić składanie zleceń ustalając np. jednakową ceną niezależnie od ilości, dzięki czemu poinformowanie nauczycieli o koszcie jej wytworzenia jest dużo prostsze.

Jesteśmy również bardzo elastyczni w zakresie sposobu składania zamówienia. Umożliwiamy składania zamówień w formie papierowej jak i elektronicznej. W każdej chwili możemy również udostępnić dostęp do składania zamówień w formie elektronicznej nawet jeśli poprzednie zamówienia były papierowe.


 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w tym roku już po raz siódmy. Tradycyjnie w finale do zdobycia są stypendia finansowe i cenne nagrody rzeczowe. Nie ulega jednak wątpliwości, że najcenniejsza dla uczestników Turnieju jest wiedza, którą zdobywają i pogłębiają na poszczególnych etapach. Nikogo nie trzeba bowiem przekonywać o pozytywnych stronach znajomości psychologii, zwłaszcza w odniesieniu do codziennego życia, a także o szerokich możliwościach, jakie otwierają się przed absolwentami wydziałów psychologicznych.
Turniej rozpoczyna się 1 października 2014 r. Do wielkiego finału, który odbędzie się w Warszawie w kwietniu 2015 r. zakwalifikowanych zostanie nie więcej niż 100 osób. Finał Turnieju będzie się składać z dwóch części: pisemnej w formie testu wiedzy psychologicznej i części ustnej – odpowiedź na zadania problemowe.

dowiedz się więcej (pobierz plik pdf)


Od 12 lat wydajemy profesjonalne publikacje wspierające dyrektorów placówek oświatowych w codziennych obowiązkach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa przy podejmowaniu decyzji poprzez dostarczanie wiarygodnego źródła informacji prawnych. Pragniemy również inspirować do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i promować nieszablonowe, ale skuteczne pomysły na zarządzanie.
udowanie naszego portfolio zaczęliśmy od programu na płycie CD – „Niezbędnika Dyrektora Szkoły”, który do dziś dostarcza wiedzy prawnej i wzorów dokumentów, nieustająco ciesząc się Państwa uznaniem. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów wkrótce wydaliśmy kolejne programy: „Niezbędnik Dyrektora Przedszkola” i „Personel w Oświacie” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”.
W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne publikacje na tradycyjnym – papierowym nośniku: czasopisma „SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora” i „PRZEDSZKOLE. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy produkt skierowany do wychowawców dzieci i młodzieży – miesięcznik ”Sygnał”.
Od 2012 r. organizujemy również szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli. Sukces specjalistycznych szkoleń otwartych i zamkniętych oraz konferencji i seminariów oświatowych w największych miastach Polski to dla nas powód do dumy i radości.


Czy system edukacji w Polsce potrzebuje reformy? Czy szkoła uczy kreatywności? Czym w ogóle jest kreatywność i czy można się jej nauczyć?
Te pytania stają się coraz ważniejsze. Świat zmienia się dziś szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej i nikt nie potrafi do końca przewidzieć, w jakich okolicznościach żyć będą dzieci, które dziś trafiają do szkoły. Jedną z osób, które starają się na te pytania odpowiedzieć, jest Sir Ken Robinson – były profesor Uniwersytetu Warwick, który za swój wkład w naukę sztuki w szkołach otrzymał od Królowej Elżbiety II tytuł szlachecki.
Zainspirowani jego osobą i ideami postanowiliśmy założyć wydawnictwo, by wydawać jego książki w Polsce – uznaliśmy, że to bardzo ważne, żeby jego głos w tej dyskusji trafił także tutaj.
W swoich książkach pisze o tym, czym jest kreatywność i jak się jej uczyć. Po wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, firmami i organizacjami na całym świecie głęboko wierzy, że każdy człowiek rodzi się z ogromnymi pokładami naturalnych talentów i uzdolnień. Przyczyn tego, że wielu z nas ich w toku życia nie odkrywa upatruje w dużej mierze w tym, w jaki sposób kształcimy dzieci w systemach edukacji. Pokazuje, jak te systemy zmieniać i w jaki sposób wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najlepszego, bo tylko w ten sposób możemy przygotować się do życia w zupełnie nieprzewidywalnej przyszłości.
Element to Żywioł. Twój Żywioł to miejsce, w którym naturalne talenty spotykają się z pasją. Naszą misją jest inspirować i zachęcać ludzi do szukania swojego Żywiołu. Skupiamy wokół siebie tych, którzy, jak my, cenią kreatywność.


  

Agraf jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania dedykowanego do pracy w trzech branżach: branży grafiki reklamowej, w rynku edukacyjnym i szkoleniowo-prezentacyjnym oraz w zakresie rozwiązań inżynierskich.
Oferta firmy AGRAF skierowana do rynku edukacyjnego i szkoleniowego obejmuje narzędzia tworzące Kompletne Środowisko Interaktywnego Nauczania, na który składają się:
- interaktywny system prezentacji INTERWRITE
- interaktywny system odpowiedzi i testów INTERWRITE PRS
- edukacyjna sieć sprzętowa VIDEODIDACT

Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych dealerów, daje również pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze służy wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.


Od 1991 roku w różnych formach organizacyjnych reprezentujemy w Polsce firmę PHYWE SYSTEME GmbH, której rozwiązania obejmują pomoce dydaktyczne i kompletne zestawy, do nauczania przedmiotów przyrodniczych na wszystkich poziomach edukacji w formie :
- doświadczeń uczniowskich
- doświadczeń demonstracyjnych dla nauczyciela
- doświadczeń wspieranych technologią TIK
Zestawy eksperymentalne wyposażone w interfejs pomiarowy Cobra 3 bądź Cobra 4 są kompletnym rozwiązaniem, praktycznych zastosowań TIK do eksperymentalnego nauczania przedmiotów przyrodniczych, z wykorzystaniem elementów tradycyjnych zestawów sprzętowych TESS beginner (w szkołach podstawowych) i TESS advanced (w szkołach ponadpodstawowych). dowiedz się więcej (pobierz plik pdf)


 

Rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Cyfrowa szkoła", był realizowany w okresie od 4 kwietnia 2012 r. do dnia 31 sierpnia 2013 r. Program był przedsięwzięciem pilotażowym dla planowanego do realizacji wieloletniego programu rządowego w sprawie rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Program opiera się na założeniu, że jednym z podstawowych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym, oraz że rozwój kompetencji uczniów powinien dokonywać się w szkole poprzez działania kompetentnych nauczycieli, świadomych korzyści edukacyjnych z wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zastosowanie TIK w edukacji przyczyni się także do rozwoju nieformalnych form kształcenia i samokształcenia uczniów i nauczycieli oraz przygotuje ich do udziału w procesie uczenia się przez całe życie.
NETENGINE korzystając z bogatego doświadczenia zdobytego przy realizacji pilotażu na różnych etapach może zaproponować dystrybucję sprzętu wszystkim partnerom którzy zamierzają wspierać lokalne jednostki oświatowe we wdrażaniu założeń programu.


Instytut Wspomagania Oświaty (www.iwspo.pl) powstał z myślą o dyrektorach, nauczycielach i osobach zaangażowanych w pracę w placówkach oświatowych. Zrzeszamy specjalistów i ekspertów, którzy każdego dnia pomagają w codziennych obowiązkach: opracowują dokumentację, pomagają w kwestiach formalnych, doradzają w obszarze prawnym, dzielą się dobrymi praktykami podczas szkoleń i konferencji. Osoby współpracujące z Instytutem to praktycy mający doświadczenie w pracy w MEN, KO, ODN-ach oraz szkołach i przedszkolach. Ich celem jest kompleksowe wsparcie i zapewnienie narządzi niezbędnych do właściwego funkcjonowania placówek oświatowych.


Wspieramy placówki oświatowe w zakresie ochrony danych osobowych. Prowadzimy audyty i doradzamy środki bezpieczeństwa, tworzymy i wdrażamy wymagane prawem dokumentacje przetwarzania danych, zgłaszamy zbiory do GIODO, szkolimy dyrektorów oraz Rady pedagogiczne z zasad ochrony danych osobowych na stanowisku pracy nauczyciela.
Z naszych usług skorzystało już blisko 1000 placówek.

Nasi eksperci i konsultanci wywodzą się ze środowiska oświaty, dlatego znają doskonale realia branży i dostosowują rozwiązania do jej możliwości organizacyjnych i finansowych. Gwarancja najwyższej jakości. Nasza kadra, posiada kwalifikacje uzyskane we współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

 


Nasza firma powstała w celu stworzenia i intensywnego rozwoju e-usług wspomagających edukację. Wspieramy edukację nowoczesną i innowacyjną, wykorzystującą wszystkie dostępne metody i narzędzia, swobodnie posługującą się Internetem i multimediami. Wypracowaliśmy rozsądny kompromis, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować placówkom edukacyjnym narzędzia umożliwiające ciekawe i niebanalne nauczanie niewielkim kosztem.
Staramy się wspierać wszystkie inicjatywy mające na celu rozwój polskich szkół. Uczestniczymy w projektach skierowanych na poprawę jakości nauczania Jesteśmy żywo zainteresowani współpracą ze wszystkimi podmiotami, których cele są zbieżne z naszymi - ciągłe doskonalenie oraz podnoszenie jakości edukacji dzieci i młodzieży.
Chcemy wprowadzić polską oświatę w XXI wiek. Wiemy, z jakimi problemami borykają się szkoły, ale wiemy też, że to w nich jest przyszłość naszego kraju. Chcemy inspirować, wspierać, tworzyć sieci współpracy pomiędzy najlepszymi, najbardziej kreatywnymi placówkami. Wymieniajmy się widzą i możliwościami dla lepszej przyszłości kolejnych pokoleń, które kształtujemy.


Szkoła Coachingu jest wieloletnim doświadczeniem, wiedzą nabytą w procesie zmiany, emocjami tymi co wygasły, jak również tymi które zostały wzbudzone.. Entuzjazmem do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, możliwością odkrywania ukrytych w człowieku potencjałów..
Programy coachingowe w Szkole Coachingu są akredytowane w europejskim Stowarzyszeniu Coachów - International Association of Coaching Institutes z siedzibą w Berlinie. Wszyscy nasi trenerzy Szkoły Coachingu są akredytowanymi, praktykującymi coachami.
Nie nauczymy cię teorii! Nie damy narzędzi do odłożenia na półkę z książkami!!
Otworzymy przed Wami Tajemniczy Ogród Waszych Możliwości, byście mogli zostać świadomymi, odpowiedzialnymi coachami i trenerami.

 

 

Wystawcy Kongresu

Funmedia wspiera polską edukację i promuje rozwój rodzimego e-learningu, dlatego firma chętnie angażuje się w liczne projekty społeczne. Umożliwiają one bezpłatny dostęp do naszej platformy dzieciom, młodzieży a także dorosłym chcącym uczyć się języka angielskiego. Dodatkowo jesteśmy inicjatorem programu Narodowy 2.0, mającego na celu upowszechnienie nowoczesnych multimediów edukacyjnych w systemie oświaty poprzez kształcenie językowe.

Funmedia Sp. z o.o. to lider na międzynarodowym rynku nowoczesnych multimediów edukacyjnych. Polska firma z Wrocławia, która w branży e-learning funkcjonuje od 2009 roku. Po dwóch latach działalności otrzymała akceptację MEN
dla FunEnglish.pl, pierwszego podręcznika online do nauki języka angielskiego dla dzieciw wieku 6-12 lat. Portfolio produktów Funmedia składa się z kilkunastu e-kursów językowych (m.in.English123.biz, Hiszpański123.pl) oraz specjalistycznych (np. Pisz123.pl,Photoshop123.pl), sprzedawanych na 26 rynkach świata.


Edukacja interaktywna to, ujmując szeroko, taki sposób prowadzenia nauczania i uczenia się, który zwiększa zaangażowanie i aktywność ucznia oraz daje możliwość wyboru własnych dróg poznania i rozwoju. Szczególną rolę w edukacji interaktywnej mają do odegrania media elektroniczne, czyli nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania, tablic interaktywnych, projektorów multimedialnych, komputerów, tabletów i innych urządzeń.

Łącząc ofertę oprogramowania edukacyjnego ze sprzętem prezentacyjnym, nasza firma jest jedynym w swoim rodzaju dostawcą tak kompleksowego wyposażenia szkół w nowoczesne interaktywne narzędzia. W ofercie posiadamy również tradycyjne pomoce edukacyjne oraz podręczniki szkolne.

Zapewniamy naszym klientom rzetelną informację oraz sprawne działania w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów.


Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe powstało w 1991 roku i było jedną z pierwszych prywatnych oficyn edukacyjnych w Polsce. Obecnie wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim ze świetnymi podręcznikami do nauki matematyki – serią Matematyka z plusem – z której korzysta 60 proc. uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Pierwsze publikacje, tzw. „zeszyty gdańskie” i Kalendarz ósmoklasisty, były również książkami do nauki matematyki.
Obecnie Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, oprócz podręczników do matematyki, wydaje również serie podręczników do edukacji wczesnoszkolnej (Lokomotywa), języka polskiego (Między nami, Nauka o języku), historii (Wehikuł czasu, Podróże w czasie), fizyki (Fizyka z plusem, Fizyka z tangramem), biologii (Biologia z tangramem) i plastyki (Świeżo malowane) oraz wiele książek pomocniczych.
Serie wydawnicze GWO cieszą się niesłabnącą popularnością, stale korzysta z nich ponad 40 000 nauczycieli. Rynkowy sukces wydawnictwo zawdzięcza znakomitym autorom, współpracy z doświadczonymi pedagogami, wrażliwości na uwagi nauczycieli oraz nieustannej trosce o jakość merytoryczną i edytorską publikowanych książek.


 

 

 

 

 


APT powstała jako połączenie inicjatyw, których wspólnym mianownikiem są szkolenia, doradztwo oraz działalność wydawnicza. Wydawnictwo specjalizuje się w dziedzinie prawa i zarządzania, adresując swoje usługi do branży budowlanej i innych branż technicznych, do administracji samorządowej oraz sektora edukacji.
W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na praktyczne aspekty prezentowanych zagadnień. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w praktycznym wykorzystaniu znajomości polskiego prawa w postępowaniach przetargowych, pozyskiwaniu kontrahentów oraz realizacji powierzonych projektów.
Swoją ofertę adresujemy także do placówek oświatowych poprzez szkolenia, indywidualne doradztwo, jak i praktyczne kursy. Skupiamy się przede wszystkim na autorskich metodach edukacyjnych, a także wspieramy dyrektorów oraz grono pedagogiczne w nowoczesnym zarządzaniu placówką oświatową.
Na potrzeby instytucji samorządowych przygotowujemy publikacje specjalistyczne, takie jak foldery, opracowania branżowe, broszury oraz biuletyny informacyjne.


Od już prawie 20 lat z pasją i zaangażowaniem oferujemy produkowane i bezpośrednio importowane przez nas:
- pomoce dydaktyczne i naukowe do nauczania przedmiotów szkolnych
(przyrody, biologii, fizyki, chemii, geografii, matematyki, i wielu innych)
- pomoce i przyrządy badawcze do edukacji przyrodniczo-ekologicznej,
zwanej obecnie coraz częściej edukacją środowiskową prowadzoną w placówkach szkolnych i pozaszkolnych.
Od samego początku „JANGAR” współpracuje i reprezentuje na rynku polskim największych producentów i dostawców pomocy naukowych i przyrządów badawczych, ale także wyszukuje mniejszych producentów (często naukowców) opracowujących ciekawe pomoce dydaktyczne ze swojej dziedziny cechujące się naukową dokładnością i oryginalnym podejściem do tematu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolorowymi katalogami – wystarczy zadzwonić lub napisać, aby otrzymać wybrany bezpłatny, kolorowy katalog wraz z cennikiem.


Firma Moje Bambino to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.
Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dodatkowe propozycje firmy Moje Bambino. To przede wszystkim oferta szkoleń doskonalących umiejętności, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje nauczycieli, konkursy i promocje, wciąż przybywające nowości i galeria pomysłów.


Nasze wydawnictwo istnieje od roku 1999.
Jesteśmy wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.

Chcemy pomóc wychowywać - to nasza misja.

Publikujemy poradniki dla wszystkich osób, którym na sercu leży przygotowanie młodych ludzi do życia w społeczeństwie (w tym także staramy się udostępniać najlepszą literaturę zagraniczną), podręczniki pedagogiki, poradniki z zakresu zarządzania dla dyrektorów szkół, książki metodyczne z zakresu nauczania języków obcych.


Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało po to, by wspierać specjalistów, fachowców oraz właścicieli firm i przedsiębiorstw w ich rozwoju zawodowym i biznesowym. Stawiamy sobie za cel dostarczanie zawsze wysokiej jakości, praktycznych i aktualnych porad oraz gotowych rozwiązań przydatnych w pracy każdego profesjonalisty.
Wiemy, że na naszych poradach i interpretacjach przepisów opierają się pracownicy w setkach tysięcy firm. Mamy świadomość odpowiedzialności, która na nas ciąży, dlatego wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością i pieczołowitością. Pamiętają o tym wszyscy pracownicy Wydawnictwa, niezależnie od tego, czy odpowiadają za redakcje tekstów, czy druk publikacji.
Porady, które otrzymują Państwo za pośrednictwem naszych publikacji, są przygotowywane przez najlepszych ekspertów. Każda informacja to najwyższy wymiar profesjonalizmu przekazywany za pomocą łatwego i zrozumiałego języka. Nasze redakcje dokładają wszelkich starań by publikowane porady i informacje, dawały praktyczną korzyść dla czytelnika, dlatego na łamach naszych publikacji znajdą Państwo tylko te tematy, które mogą przełożyć się na działania, przydatne w życiu zawodowym i biznesowym.


Megawiedza sp. z o.o. to wydawca internetowy, który jest właścicielem i pomysłodawcą portalu edukacyjnego MegaMatma.pl z największą bazą wiedzy matematycznej na polskich stronach internetowych.
MegaMatma.pl to odpowiedź na zapotrzebowanie szkół, nauczycieli i uczniów na wysokiej jakości e-zasoby z matematyki do cyfrowej szkoły, cyfrowej biblioteki i cyfrowego domu.
Na jednej stronie internetowej www.megamatma.pl zgromadzona jest wiedza z matematyki przygotowana na każdy poziom edukacji.
Od szkoły podstawowej (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną i studia.
Zawartość portalu jest tworzona przez nauczycieli, pracowników naukowych i autorów książek. Treści odpowiadają nowej podstawie programowej, są w całości recenzowane pod kątem dydaktycznym i merytorycznym przez uznanego rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molęda - wieloletniego doradcę metodycznego MEN, autora podręczników i książek matematycznych.  dowiedz się więcej (pobierz plik pdf)


Egis jest wyłącznym przedstawicielem Express Publishing w Polsce. Doświadczony zespół autorów i redaktorów wydawnictwa Egis wspiera Express Publishing w tworzeniu publikacji zgodnych z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej i dostosowanych do potrzeb nauczycieli i uczniów polskich szkół. Nasi doradcy metodyczni i pracujący w całej Polsce konsultanci służą fachową pomocą nauczycielom języka angielskiego. Regularnie organizujemy wykłady i warsztaty metodyczne prowadzone przez ekspertów Express Publishing i Egis, Dni Otwarte w renomowanych księgarniach i spotkania w szkołach. Oferujemy także tablice interaktywne światowych marek i inne urządzenia, które umożliwiają tworzenie pracowni multimedialnych, a przez to podniesienie efektywności nauczania i standardów pracy.
Dziękujemy nauczycielom za życzliwe przyjęcie publikacji Express Publishing i wszelkie opinie, które otrzymaliśmy od Państwa w ciągu trwającej od 1998 roku działalności firmy Egis.

 
   

Kontakt:
e-mail: oskko@oskko.edu.pl
tel. kom.: 513-057-820
tel.: (89) 527-95-14
fax: (89) 679-05-59