MIĘDZYNARODOWY KONGRES KADRY KIEROWNICZEJ OŚWIATY: DYREKTORÓW SZKÓŁ,
PRACOWNIKÓW ORGANÓW PROWADZĄCYCH I ORGANÓW NADZORU PEDAGOGICZNEGO
- OSÓB
ZAANGAŻOWANYCH W ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ NA POZIOMIE PAŃSTWOWYM I LOKALNYM

Około 1000 uczestników, w tym goście zagraniczni, przedstawiciele Sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży, Ministerstwa Edukacji Narodowej, naukowcy, samorządowcy, będzie obradować w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Kinie Kijów.


Przygotowaliśmy pierwszy program Kongresu. Tradycyjnie uczestnicy będą mogli dowolnie kształtować własną ścieżkę uczestnictwa wśród wielu debat, wykładów i warsztatów. Już dziś program spotkań jest bardzo bogaty, a liczba spotkań wzrośnie tego lata do ok 70.

Mamy rok szczególny, w którym szkoły staną w obliczu wielu zmian. Przygotowaliśmy pilne szkolenia (statuty szkół, kadry, dokumentacja) oraz ważne debaty.

W dn. 29 maja 2017 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się spotkanie delegatów OSKKO z Ministrem Edukacji Narodowej, Anną Zalewską, podczas którego ustalono m.in. plan spotkań ministra i przedstawicieli MEN z uczestnikami XII Kongresu Zarządzania Oświatą w Krakowie. Minister potwierdziła zamiar przybycia w tym roku na Kongres i wolę podjęcia współpracy w opracowaniu programu. Zaplanowaliśmy wspólnie 4  tematy MEN/OSKKO. Ich wykaz znajduje się w programie.


Zapraszamy do relacji z zeszłorocznego Kongresu, który odbył się w Gdańsku.
 

Kontakt z organizatorem:

tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
dyrektor: 513-057-830

noclegi na Kongresie: 509-498-266
e-mail:
oskko@oskko.edu.pl

Do zobaczenia w Krakowie!