MIĘDZYNARODOWY KONGRES KADRY KIEROWNICZEJ OŚWIATY: DYREKTORÓW SZKÓŁ, PRACOWNIKÓW ORGANÓW PROWADZĄCYCH I ORGANÓW NADZORU PEDAGOGICZNEGO - OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ NA POZIOMIE PAŃSTWOWYM I LOKALNYM


Zapraszamy do zapisów, są jeszcze wolne miejsca. Sprawdź wolne opcje noclegowe: tel. 509 498 266.

Pobierz program i harmonogram Kongresu w formacie PDF.

Prosimy nie drukować harmonogramu, ponieważ zachodzą w nim jeszcze zmiany.
Pierwszego dnia Kongresu każdy Uczestnik otrzyma jego najbardziej aktualną wersję.

 

Patronat Polskiej Akademii Nauk

 

Partnerzy Merytoryczni

 
 

Partnerzy Główni

 

Partnerzy Medialni

 

Szczegółowy program Kongresu aktualizujemy sukcesywnie na stronie Kongresu. Tradycyjnie planujemy około 80 debat, wykładów, warsztatów i inn.

Chcemy jednak przede wszystkim spotkać się, porozmawiać: w gronie ludzi, którzy na co dzień stawiają czoła tym samym wyzwaniom zawodowym. „Robią swoje”, i potrzebują wzajemnego wsparcia, wzmocnienia, zrozumienia. Spotkaniu sprzyjać na pewno będzie wyjątkowe miejsce, w którym je zorganizowaliśmy. Po raz pierwszy Kongres zagości w Zakopanem.

Obrady odbęda się Hotelu Kasprowym, który będzie w całości do dyspozycji kongresowiczów. Hotel położony na niezwykle malowniczej Polanie Szymoszkowej, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr, oddalony jest zaledwie o ok. kilometr od głównego deptaka Zakopanego - Krupówek. Poza Kasprowym rezerwujemy również inne hotele w mieście. Nie zabraknie zapewne okazji do poznania okolicy, w ramach programu planujemy także liczne wycieczki i wizyty studyjne. Udział w Kongresie weźmie ok. 800-1000 uczestników. Nie zabraknie - jak co roku - przedstawicieli organizacji samorządowych, pozarządowych, naukowców.

Zapraszamy do nas.

 


Zapraszamy do relacji z wcześniejszych edycji Kongresu.
 

Kontakt z organizatorem:

tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
dyrektor: 513-057-830

noclegi na Kongresie: 509-498-266
e-mail:
oskko@oskko.edu.pl