Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na siedemnastą, doroczną Konferencję OSKKO - przeznaczoną dla dyrektorów szkół, urzędników oświatowych, liderów oświatowych, która odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca 2020 r. w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ogłaszamy program Konferencji - kliknij aby się z nim zapoznać (PDF).

Do udziału zapraszamy osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem rozwojem szkół i placówek. Celem naszego spotkania będzie doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, integracja kadry. Na bieżąco tworzona będzie część programu dotycząca polityki oświatowej państwa.

Tworząc program części szkoleniowej, zwróciliśmy uwagę na postulaty: aktualności i przydatności praktycznej zajęć, uwzględniliśmy spotykające się w naszej pracy sfery: prawo oświatowe, praktykę kierowania szkołą, sprawy wychowawcze i społeczne, naukę o zarządzaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą wersją programu Konferencji. Jest on w dalszym ciągu rozwijany i w kolejnych dniach będzie aktualizowany o kolejne warsztaty i wykłady.

Pobierz program Konferencji

Zaplanowaliśmy także część artystyczną. Jak co roku, odbędzie się koncert – skierowany tylko do uczestników Konferencji OSKKO. Wystąpi przed nami Pani Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

 

Specjalnie dla Uczestników Konferencji
odbędzie się
koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Kontakt z organizatorem:
Biuro Konferencji: tel. (89) 527-95-14, fax. (89) 679-05-59, kom. 509-498-266;
Szef Konferencji – 513-057-830

email: 
oskko@oskko.edu.pl