Forum OSKKO - wątek

TEMAT: oświadczenia-konkurs
strony: [ 1 ]
zuza25-01-2005 18:18:58   [#01]

Witam, kolezanka składa papiery w konkursie na dyrka, czy są gdzieś gotowe wzory oświadczeń, które trzeba złozyć? termin do 28, więc proszę o pomoc w jej imieniu!! W szukaczu sprawdzałam, są rady, by napisac samemu, ale organ "czepliwy" i kolezanka drży, ze jak napisze sama, a coś pominie(Odpukać!) to jej nie uznają. Woli "dmuchac na zimne":))

pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy zaczynają niedługo ferie:))

rzewa26-01-2005 06:55:32   [#02]

napisać samemu

dokładnie wg tego co zawarte jest w ogłoszeniu konkursowym:

Oświadczem, że .... ( tu treść odpowiedniego punktu ogłoszenia) podpis, w lewym górnym rogu umieścić swoje dane, a w prawym datę.

Marek Pleśniar26-01-2005 07:29:42   [#03]

tu masz przepisy:

http://www.menis.gov.pl/prawo/wszystkie/rozp_270.php

a co do wniosku, tak jak mówi Ewa, powinien on być w ogłoszeniu. Jesli go nie ma (??? nie wiem czemu) to skorzystaj z rozporządzenia i zawrzyj w zgłoszeniu to co powinno być:-)

O to:

2. Oferty osób przystępujących do konkursu powinny zawierać:

1) uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły lub placówki;

 

2) życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, zawierający w szczególności informację o stażu pracy pedagogicznej - w przypadku nauczyciela lub stażu pracy dydaktycznej - w przypadku nauczyciela akademickiego;

 

3) akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego oraz dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganego wykształcenia - w przypadku osoby będącej nauczycielem;

 

4) dyplom ukończenia studiów wyższych oraz dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganego stażu pracy, wykształcenia i przygotowania zawodowego - w przypadku osoby niebędącej nauczycielem;

 

5) dyplom ukończenia studiów wyższych lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania albo zaświadczenie o ukończeniu kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą;

 

6) ocenę pracy, o której mowa w § 1 pkt 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 6 maja 2003 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze, w poszczególnych typach szkół i placówek;

 

7) zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym;

 

8) oświadczenie, że kandydat nie był karany karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2003 r. Nr 118, poz. 1112 i Nr 137, poz. 1304), oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne;

 

9) oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne;

 

10) oświadczenie, że kandydat nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o którym mowa w art. 147 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 26 listopada 1998 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2003 r. Nr 15, poz. 148, Nr 45, poz. 391, Nr 65, poz. 594, Nr 96, poz. 874 i Nr 166, poz. 1611);

11) oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 i Nr 153, poz. 1271) w celach przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora.

3. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym
    i dopiskiem "Konkurs", w terminie ... dni od dnia ukazania się ogłoszenia, na adres:

zuza28-01-2005 18:56:02   [#04]

dzięki!!!

Nie miałam netu, więc dziekuję dopiero dziś w imieniu koleżanki i wszystkich tych kandydatów, którym przy okazji pomogliście EWO I MARKU!!

buziaki*))))))))))))))))))))))

Marek R28-01-2005 20:31:09   [#05]
Nie chcę być niemiły, ale nie rozumiem, jak można nie wiedzieć co trzeba składać i w dodatku czekać z tym do ostatniej chwili. Myślę, że poważny kandydat na dyrektora tak nie postępuje. A co będzie jak koleżanka wygra konkurs???
Adaa29-01-2005 15:46:28   [#06]

:))))

A co będzie jak koleżanka wygra konkurs???

No o to chodzi..wygrac ma kolezanka:-)

AnJa29-01-2005 16:20:36   [#07]
Będzie się wtedy koleżanką dyrektorki.

Tak z rok, dwa lata mniej więcej.
Arturr29-01-2005 17:20:54   [#08]

Są również

przykłady długoletnich przyjaźni.
AnJa29-01-2005 17:45:26   [#09]

:-)

A  coś o przyjaźni pisałem?
Arturr29-01-2005 17:52:40   [#10]

Nie

bierz wszystkiego do siebie.
Kasia6629-01-2005 19:10:59   [#11]
Jak widać, ja też byłam niepoważnym kandydatem na dyrektora, bo wszystko robiłam w ostatniej chwili. Ale to nie była wcale moja wina- taki układ! Tyle, ze siedziałam w rozporządzeniach.
zuza29-01-2005 22:00:26   [#12]

pesymiści

tutaj, jak koleżanka wygra, to m.innymi znaczy, że oswiadczenia dobrze napisała!! AnJa a skad Ci się te dwa lata wzięły? mam nadzieję, że nie ze swego doświadczenia-ja mam na szczęście inne.

A wątpliwości stąd-pamietacie, kiedys na swej stronie MENiS publikował wzór oświadczenia, bodajże o udostępnianiu danych osobowych dla  ekspertów. Ja to przypomniałam, no i niechcacy kobiecinę zdołowałam;)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]