Forum OSKKO - wątek

TEMAT: AWANS
strony: [ 1 ]
kaya707-09-2006 12:29:50   [#01]
gdzie jest rozporządzenie mowiace o terminach skłądania wniosku  orozpoczeci etsazu, bo podbno temriny do 31 paździenrik, 31 grudnia i 30 czerwca. a nie składa sie 31 sierpnia?
DYREK07-09-2006 12:33:12   [#02]

KN

Art. 9d. 1. Nauczyciel rozpoczyna staż z początkiem roku szkolnego, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od dnia rozpoczęcia zajęć, na swój wniosek skierowany do dyrektora szkoły, z tym że nauczyciel stażysta rozpoczyna staż bez złożenia wniosku.

fisz207-09-2006 12:34:12   [#03]
Kaya wszystko ci się pomieszało. Nie podpowiem ci. Zmuś się do poznania zasad awansu.
kaya707-09-2006 15:42:48   [#04]

awans

mi sie nic nie pomieszalo tylk mojemu dyrciowi, on uwaza ze nauczyciel kontraktowy moze złozyc wniosek o ropzoczecie stazu  zdniem 1 wrzesnia. a ja uwazam ze wniosek powinien byc wczesniej. chodzi o to ze ja mam wspanialy program finansowy gdzie to musze wklepac i tam jedynymi terminami składania wnisoku do wyboru sa 30.X, 31.XII i 30.VI
Jacek W07-09-2006 16:13:49   [#05]
Podejrzewam, że temu "wspaniałemu programowi" nie chodzi o złożenie wniosku o rozpoczęcie stażu, lecz wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego.
zgredek07-09-2006 17:46:29   [#06]

kaya - program jest świetny

ale to, że jest śwetny nie zalezy od programu, bo po prostu ktos bardzo wspaniałomyslnie stwierdził, że po jakąś potrzebę potrzebne mu są te nieszczęsne terminy składania wniosków o postępowanie - znaczy narzucono nam takie cudo wpisywać w arkusz organizacji - i od tego czasu uprawiamy wróżbiarstwo

gdybyś nie zrozumiała, co miałam na myśli:

daj sobie spokój - wklepuj wszystkich, co teoretycznie mogą i nie przejmuj się prognozami - bo program ten prognozuje, mam przynajmniej taką nadzieję, że zrozumiałam o co chodzi

zgredek07-09-2006 17:48:04   [#07]

szanuj dyrektora swego, możesz mieć gorszego

a Twój dyrektor ma rację jak nic - ja bym poszła dalej - nie tylko 1 wrzesnia - ale nawet 14 dni od rozpoczęcia zajęć dydaktycznych (czy jakos tak);-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]