Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Poprawki -próba zebrania
strony: [ 1 ]
Magosia07-06-2005 12:26:21   [#01]

Czy czegoś nie pomyliłam??

  1. Egzamin poprawkowy można zdawać od IV klasy wzwyż (nawet w każdej klasie??)
  2. E.P. z jednego przedmiotu- wyjątkowo z dwóch.
  3. E.p. można także w VI i III gim. mozna.
  4. E.P. zdaje się w ostatnim tyg. sierpnia, a nawet później, jesli okoliczności specjalne.
  5. Wyjątkowo- raz w etapie edukacyjnym- można zdać mimo niezdania poprawki.

Kochani, ja wiem,że to wszystko napisano w rozporządzeniu- piszę, bo młyn u mnie okrutny i tak dla upewnienie się ,że panuję nad przepisami(optymistka;-) prosze o potwierdzenie lub poprawienie.

Dzięki:-)

Jacek07-06-2005 12:32:14   [#02]
Potwierdzam :-))
Magosia07-06-2005 12:35:09   [#03]

Dzięki

:-))
AnJa07-06-2005 12:35:39   [#04]
1,2,3,4 - także w szkole ponadgimnazjalnej.
5 - także  mimo nieprzystapienia do niej.
krystyna07-06-2005 13:52:49   [#05]

AnJa

  "5 - także  mimo nieprzystapienia do niej." ???

Rozp. o ocenianiu:

§ 19.

8. Uczeń, który z przyczyn usprawiedliwionych nie przystąpił do egzaminu poprawkowego w wyznaczonym terminie, może przystąpić do niego w dodatkowym terminie, wyznaczonym przez dyrektora szkoły, nie później niż do końca września, a w szkole, w której zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą się w styczniu - nie później niż do końca marca.

9. Uczeń, który nie zdał egzaminu poprawkowego, nie otrzymuje promocji do klasy programowo wyższej (na semestr programowo wyższy) i powtarza klasę (semestr), z zastrzeżeniem ust. 10.

10. Uwzględniając możliwości edukacyjne ucznia szkoły podstawowej i gimnazjum, rada pedagogiczna może jeden raz w ciągu danego etapu edukacyjnego promować do klasy programowo wyższej ucznia, który nie zdał egzaminu poprawkowego z jednych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, pod warunkiem że te obowiązkowe zajęcia edukacyjne są, zgodnie ze szkolnym planem nauczania, realizowane w klasie programowo wyższej.

AnJa07-06-2005 14:05:15   [#06]
Ano, chyba tak.
_______________________
  I   Hau, hau, hau   I

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]