Partnerzy Konferencji

VISION DISTRIBUTION to młody, pełen entuzjazmu i kreatywności, prężnie działający zespół ludzi, kierowany przez doświadczoną i wysoce wyspecjalizowaną kadrę. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dystrybucyjną, działającą na terenie Polski jak również w Europie, poprzez sieć partnerów i koordynatorów regionalnych. Jako bezpośredni importer elektroniki użytkowej i edukacyjnej posiadamy w naszej ofercie własną markę: eBoard. Oferujemy szeroki asortyment pomocy dydaktycznych w zakresie interaktywnego środowiska nauczania, wizualizacji informacyjnej „Digital Signage” oraz rozwiązań informatycznych. Proponowane rozwiązania dedykowane są szerokiej grupie odbiorców, znajdując zastosowanie zarówno w edukacji jak również biznesie. Nasze portfolio budujemy w oparciu o wysokiej jakości urządzenia poddawane specjalistycznym testom przed wprowadzeniem ich do naszej oferty, weryfikując tym samym ich dobór pod kątem funkcjonalności i zastosowania, jak również gwarantując ich niezawodność podczas eksploatacji. Oferujemy szkolenia wdrożeniowe, jak również doskonalące umiejętności, poszerzające wiedzę i podnoszące kwalifikacje nauczycieli.


Za sprawą innowacyjnych pomysłów naszej świetnej załogi każdego dnia przecieramy ścieżki, które dla wielu są niedostrzegalne, a dla tych, którzy już je dostrzegli, zbyt niebezpieczne. Tylko podjęcie ryzyka i konsekwencja w działaniu dają gwarancję spełnienia się wielkich rzeczy. Dają nadzieję na zmianę, na którą decydują się tylko najodważniejsi. My mamy talent, umiejętności i doświadczenie. Wiemy jak, gdzie i z kim. Działamy dla lepszej przyszłości polskiej edukacji. Pro Futuro.


Moje Bambino jest polską firmą założoną w 2006 roku przez czworo przyjaciół, którzy w oparciu o tradycję firmy St. Majewski i siłę własnej pasji chcieli stworzyć nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń do edukacji. W 2007 roku firma weszła na rynek z jedną kolekcją meblową, kilkoma zestawami kształtek rehabilitacyjnych i ofertą nowoczesnych pomocy edukacyjnych. Równocześnie stawiała pierwsze kroki za granicą na międzynarodowych targach zabawek „Spielwarenmesse®”, szukała nowych rozwiązań i pomysłów, by wyprzedzać rzeczywistość. Dziś tworzy zróżnicowane kolekcje mebli, które pozwolą wyposażyć pomieszczenia zgodnie z Państwa potrzebami i upodobaniami. Posiada własną produkcję mebli, stołów, krzeseł, siedzisk i kształtek rehabilitacyjnych, dzięki czemu gwarantuje ich najwyższą jakość.


=> Tworzymy technologie i rozwiązania wspomagające edukację
=> 22 lata doświadczenia na rynku edukacyjnym
=> Firma stworzona i rozwijana przez nauczyciela
=> Realizacje w całym kraju
- Ponad 400 pracowni językowych i przedmiotowych
- Ponad 5000 zestawów interaktywnych
=> Ponad 10 000 przeszkolonych osób
=> Sklep internetowy aktin.pl – ponad 1500 produktów

Misją Collegium Wratislaviense jest inspirowanie do wielkości. To zdolność do stawiania sobie porywających, ambitnych celów i ich skutecznego realizowania. Wielkość jest dla nas także wielkością ducha – tym, co od czasów starożytnych nazywa się wielkodusznością. To również gotowość do brania odpowiedzialności za wspólnotę, w której się żyje, to wreszcie duch służby – przekonanie, że swoimi działaniami przyczyniam się do dobra innych.

W Collegium Wratislaviense jesteśmy przekonani, że aby móc się rozwijać, potrzebujemy inspiracji do tak rozumianej wielkości. Potrzebujemy spotkania z kimś, kto dodaje zapału, uskrzydla, potrafi pokierować w kierunku tego, czego pragniemy, a co wydaje się nam nieosiągalne, kto wzmocni naszą odwagę do spełniania marzeń. Potrzebujemy spotkań, które pomogą nam poszerzyć horyzonty, wytyczyć nowe cele i jednocześnie dadzą konkretne narzędzia do ich realizacji.


Pamiętając o tym, że podstawą dobrego życia są relacje międzyludzkie  FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG od 2015 roku przyczynia się do odpowiedzialnego korzystania z nowych narzędzi komunikacyjnych. Podstawą podejmowanych działań jest profesjonalna diagnoza problemu, działanie we współpracy międzysektorowej, jak również idea partycypacji rozumiana jako włączenie w proces wsparcia tych, którzy sami tego wsparcia potrzebują.

Realizując misję prowadzimy działalność szkoleniową, badawczą i edukacyjną. Organizujemy szkolenia i warsztaty dla szkół, instytucji i firm prywatnych na terenie całej Polski. Odbiorcami naszych działań są dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Realizujemy także projekty specjalne jak akcja „TU I TERAZ. Odłóż telefon, włącz relacje” czy ogólnopolska konferencja FUTURED (wcześniej pod nazwą „Mobilność w sieci”). Dla wielu podmiotów realizujemy także usługi konsultingowe w zakresie uzależnień od internetu oraz wykorzystywania nowych technologii w edukacji. Wszystkie nasze działania opieramy o profesjonalnie realizowane na szeroką skalę badania, jak „Młodzi Cyfrowi”, które dostarczają nam danych do prawidłowej diagnozy problemu i profilaktyki.


Firma przeprowadza profesjonalne szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i dla rad pedagogicznych m. in. „Efektywna komunikacja i współpraca w zespole”, „Organizacja i praca w zespołach projektowych i przedmiotowych” czy „Sytuacje konfliktowe w szkole”.


Dorota Kulesza-Tałan

Jestem terapeutką, która doświadczenie zawodowe zdobyła w obszarze edukacyjnym, pracując wiele lat z nastolatkami i ich bliskimi. Mam wykształcenie pedagogiczne, jestem również pedagożką twórczości (certyfikat trenerski superwizora treningu twórczości Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności). Mam gabinet terapeutyczny w Niepołomicach, spotykam się również z klientami on-line. Od wielu lat prowadzę treningi twórczości (kreatywności), wzmacniające postawę twórczą i koncentrujące się na osobistych zasobach człowieka, a także inne zajęcia wspierające rozwój osobisty człowieka. W obszarze zawodowych aktywności jest również praca z uczniem zdolnym i coaching. Wspieram dyrektorów i nauczycieli w rozwoju osobistym i zawodowym. Dla sektora biznesowego mam propozycję warsztatów rozwojowych, wspierających umiejętności komunikacyjne i budowanie zespołu, a także treningi aktywizujące twórcze podejście do rozwiązywania problemów.


Jesteśmy firmą informatyczno-wdrożeniową której celem jest dobranie najlepszych rozwiązań podnoszących efektywność i bezpieczeństwo pracy biurowej.


Specjalizujemy się w następujących obszarach:
 1. W zakresie zarządzania dokumentami

 • analizujemy a następnie budujemy kompleksowy system zarządzania treścią, obrazami oraz procesami w organizacji.

 • wdrażamy systemy obiegu dokumentów, archiwizacji i skanowania.

2. W zakresie druku dokumentów

 • dostarczamy pełną gamę urządzeń do drukowania i powielania informacji w formatach A3 i A4.

 • Wspieramy procesy druku systemami pozwalającymi zarządzać parkiem maszyn, co znacznie ogranicza koszty produkcji dokumentu.

 • zapewniamy pełną dostępność materiałów eksploatacyjnych.

 3. W zakresie prezentacji informacji

 • dostarczamy systemy interaktywne oraz audiowizualne

 • wyposażamy sale szkoleniowe i konferencyjne

 • wdrażamy system "Innowacyjna Szkoła 2013/2014"

 4.  W zakresie usług informatycznych

 • dostarczamy sprzęt komputerowy, sieciowy firm min. Dell, IBM, HP, Adax

 • zapewniamy dostawę podzespołów komputerowych

 • świadczymy usługi outsourcingowe

 5. W zakresie świadczenia usług serwisowych

 • zapewniamy opiekę serwisową wszystkich urządzeń sprzedawanych w ramach oferty firmy P.H.U. EPAX

 • posiadamy autoryzację serwisową firmy Xerox, Philips, Adax, RexRotary i wielu innych


NOVUM – doświadczony producent placów zabaw i siłowni zewnętrznych

Dzięki wieloletniemu zaufaniu klientów staliśmy się jednym z czołowych producentów urządzeń wyposażenia placów zabaw (zarówno drewnianych, jak i metalowych), mebli dla placówek edukacyjnych, sprzętu sportowego oraz kształtek wypełnionych pianką poliuretanową oraz granulatem, służących do zabawy, edukacji, rozwoju kultury fizycznej czy rehabilitacji. Najnowsze linie produktowe promują aktywność fizyczną oraz zdrowy, nowoczesny styl życia: urządzenia fitness do siłowni zewnętrznych, zestawy do street workoutu oraz place zabaw dla czworonogów.


Ei System to zespół specjalistów, którzy od kilkunastu lat wydają multimedialne programy i wprowadzają nowoczesne pomoce do edukacji przedszkolnej i szkolnej.

Doświadczenie - Zdobyte doświadczenia pomaga nam wspierać całe grono pedagogiczne w ich codziennej pracy. Wyzwaniem, z którym coraz częściej mają do czynienia nauczyciele i pedagodzy, jest powiększająca się z roku na rok liczba dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Dlatego z myślą o tych uczniach, którzy doświadczają różnego rodzaju trudności w procesie uczenia się, przygotowujemy pomoce które pomagają nauczycielom w poprowadzeniu ciekawych zajęć np. rewalidacyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Praktyczność - Oferujemy nowoczesne, multimedialne programy kompleksowo wspierające profilaktykę, diagnozę oraz terapię dzieci i młodzieży. Zależy nam na rozwiązaniach praktycznych, dlatego bazujemy na metodach stosowanych w trakcie zajęć z uczniami, co zostało docenione przez Polski Związek Logopedów i Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Nieszablonowość - Wiemy, że dzieci najłatwiej uczą się przez zabawę, między innymi dlatego w edukacji warto stosować gry. „Złapmy lwa” to uproszczona wersja japońskiej strategicznej Shōgi – gry przypominającej szachy. Dzięki zaletom edukacyjnym (gra rozwija takie umiejętności jak myślenie logiczne i strategiczne oraz uczy analizy i rozwiązywania problemów) „Złapmy lwa” została także bardzo dobrze przyjęta w polskich szkołach.

Innowacyjność - Dostrzegamy też, jak zmienia się świat, dlatego w szkołach XXI wieku nie może zabraknąć innowacyjnych metod nauczania. Samodzielne drukowanie zawsze przydatnych pomocy dydaktycznych to ułatwienie zarówno dla prowadzących zajęcia, jak i uczniów, którzy dzięki modelom mogą lepiej zrozumieć i zapamiętać przekazywaną im wiedzę. Z myślą o nauczycielach tworzymy też dedykowaną dla szkół bazę gotowych projektów 3D – jedyne tak proste rozwiązanie na polskim rynku edukacyjnym.


EduAkcja, to nasze miejsce w sieci, w którym znajdziesz kursy dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i szkolnego. Wiemy, bo policzyliśmy, że gdyby wybrany ekspert chciał odwiedzić każde przedszkole w Polsce na jeden dzień, to zajęłoby mu to blisko 60 lat. Dlatego też zdecydowaliśmy się tych ekspertów... nagrać! Ich wykłady i warsztaty z dziećmi, aby wiedzę i wskazówki łatwiej było wdrożyć w życie przedszkola. Odwiedź nas na https://www.edu-akcja.pl/- tam poczytasz więcej o samych kursach.


Portal educarium stworzyliśmy, aby dzielić naszą edukacyjną pasję z nauczycielami i rodzicami. Naszym celem jest promowanie otwartych form nauczania oraz zachęcenie do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, nauki ’ręką, głową i sercem’. Na stronach portalu zamieszczamy propozycje zabaw edukacyjnych, karty pracy oraz ciekawe artykuły.

Chcemy wspierać nauczycieli i rodziców nie tylko poprzez sprzedaż najlepszych produktów. Educarium - to więcej niż sklep internetowy z dobrą ofertą pomocy dydaktycznych
i zabawek edukacyjnych. Educarium to dynamiczny zespół ludzi, dla których ten portal jest wyrazem edukacyjnych pasji i celów!

Życzymy tak Tobie, jak i sobie rosnącego zadowolenia z tego miejsca!


W Learnetic SA wierzymy, że każdy uczy się inaczej. Dzięki takiemu podejściu stworzyliśmy rozwiązania, które od 2010 roku znalazły uznanie w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach

Nasze pomysły i technologie są obecne m.in. w Hiszpanii, Francji, Skandynawii, Słowacji, Turcji, Nigerii, Chinach, Filipinach i Indonezji, jesteśmy również największym polskim eksporterem do… Samoa. W każdym z tych krajów pokazujemy, czym jest prawdziwa interaktywność, uświadamiamy uczniów, nauczycieli i wydawców, że płaskie multibooki, nijak mają się do prawdziwego e-podręcznika.

Światowe trendy wykazały, że dostęp do rozrywki, szybkość oraz łatwość jej dystrybucji jest uzależniona od cyfryzacji. Tak samo jest w edukacji. Dlatego podstawę naszej działalności stanowią narzędzia umożliwiające tworzenie cyfrowych treści interaktywnych, które kierujemy do nauczycieli i wydawców. Wierzymy w wygodne i intuicyjne oprogramowanie, którego możliwości zwiększają się wraz z zaawansowaniem użytkownika. Dlatego proponujemy różnorodne rozwiązania dla zdywersyfikowanych grup, zakładając jednocześnie możliwość współpracy miedzy nimi – a wszystko to dzięki uwspólnionemu formatowi zasobów. Wszystkie narzędzia do tworzenia treści, jakie oferujemy dla nauczycieli, są i będą bezpłatne.

Nasza wizja zakłada, że wiedza edukacyjna powinna być dostępna w jednym miejscu, na bezpłatnej platformie edukacyjnej, która umożliwia błyskawiczne korzystanie z materiałów zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Podobnie jak w najlepszych sklepach z muzyką czy filmami, zasoby edukacyjne powinny być dystrybuowane zarówno w sposób darmowy, jak i za opłatą. Ich forma powinna zakładać odtwarzanie i tworzenie materiałów na wszelkiego rodzaju urządzeniach: komputerach, tabletach czy smartfonach. Cieszymy się, gdy szkoły posiadają dobrze wyposażone pracownie informatyczne, ale wierzymy, że również prywatnie posiadane technologie umożliwiają korzystanie z multimediów (ideologia BYOD – bring your own device).


NoBell budujemy od ponad ćwierć wieku. Od początku koncentrujemy się na uczniu, relacjach, uważnie obserwujemy wyniki badań naukowych, stosujemy skuteczne metody. Nie tylko czujemy, ale również tworzymy trendy w edukacji.

To, że razem czujemy się dobrze, że to w tym właśnie gronie chcemy działać,
rozwijać się i zmieniać świat. Naszym sukcesem są tętniące życiem korytarze. Kolorowa przestrzeń wypełniona pomysłami i projektami naszych uczniów. Kipiący od pomysłów pokój nauczycielski. Nie przerażają nas puste ławki – one także świadczą o naszym sukcesie. Dzieci wymieniają je na swobodną eksplorację świata, która odbywa się także poza murami szkoły.


Grupa LOCA istnieje od 2006 roku. Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.


Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu, stale poszerzamy naszą ofertę obejmującą m.in. żłobki, przedszkola i szkoły.

Oferujemy nie tylko książki, podręczniki, ćwiczenia (marka MAC Edukacja), ale także pomoce dydaktyczne i zabawki (marka MAC Dydaktyka), sprzęt multimedialny i oprogramowanie dla oświaty (marka MAC Technologie).

Nasze publikacje dostępne są zarówno w tradycyjnych księgarniach w całym kraju, jak i poprzez własną księgarnię internetową – www.ksiegarnia-edukacyjna.pl

Oferta wydawnicza obejmuje między innymi znaną i cenioną serię „Moje Ćwiczenia” do podręczników Ministerstwa Edukacji Narodowej „Nasz elementarz„ i „Nasza szkoła”.


Centrum Rozwoju Edukacji A-Z powstało w 2008 roku z myślą o organizowaniu szkoleń dla pracowników oświaty. Posiadamy status niepublicznej placówki doskonalenia nauczycieli – zgoda Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 79/NPDN/2011.

Jesteśmy placówką akredytowaną przez mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Nasza oferta dla oświaty odnosi się do wszystkich aspektów funkcjonowania szkoły oraz przedszkola; prawa, finansów, nadzoru pedagogicznego, psychologii oraz kompetencji miękkich.


Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji rozpoczął działalność w październiku 2008 r.

Od tego czasu, zdążyliśmy zyskać renomę i uznanie wśród nauczycieli, dyrektorów szkół, samorządów oraz osób zaangażowanych w rozwój oświaty. Dowodem tego są nie tylko ciepłe słowa naszych absolwentów, rekomendacje, wyniki ewaluacji wewnętrznej, lecz również stale rosnąca popularność naszej placówki.

Uczestnikami kursów i szkoleń KIRE są nauczyciele z całej Polski, a nawet z zagranicy. Bardzo wielu naszych absolwentów to dziś dyrektorzy szkół/placówek na terenie Małopolski oraz innych województw. Programy szkoleń, warsztatów oraz kursów kwalifikacyjnych nasi eksperci starają się realizować w oparciu o indywidualne potrzeby oraz zgłaszane trudności, z jakimi borykają się nauczyciele.


Od ponad 17 lat zajmujemy się tworzeniem pomocy dla doradztwa zawodowego – publikacji i oprogramowania komputerowego związanego z planowaniem kariery, ścieżek edukacyjno-zawodowych.

Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów, którzy od lat związani są z tematyką rozwoju zawodowego człowieka, poradnictwem zawodowym i rynkiem pracy. Wśród naszych współpracowników są osoby, które tworzyły najnowsze rozwiązania w poradnictwie zawodowym i budowały pierwsze Centra Informacji Zawodowej w Polsce.
Znaczna część naszej kadry to osoby, które zawodowo zajmują się problematyką orientacji i poradnictwa zawodowego, oddziałując na najcenniejsze dziś bogactwo każdego kraju – zasoby ludzkie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie zawodowym i branży IT oraz współpracy z naszymi Klientami z dumą tworzymy i rozwijamy produkty najwyższej jakości.

Nasza firma jest elastycznym i wiarygodnym partnerem. Oprócz oferty produktów znajdujących się w sprzedaży, tworzymy także oprogramowanie i publikacje na indywidualne zamówienie.


Od wielu lat rozwijamy technologie interaktywne projektując tablice i monitory pod własną marką myBoard. Dbamy o ich parametry, jakość i funkcjonalność w szkole, biurze i sali szkoleniowej.

Ułatwiamy naukę języków obcych produkując funkcjonalne laboratoria językowe oraz systemy tłumaczeń symultanicznych dla szkół i uczelni.

Systemy konferencyjne naszej produkcji to nieoceniona pomoc przy organizacji każdego spotkania i narad z głosowaniem.

Nasze produkty przygotowujemy tak, aby były maksymalnie praktyczne i intuicyjne w obsłudze. Z atencją odnosimy się do sugestii klientów i zawsze uwzględniamy je w projektach.

Status producenta zobowiązuje nas do zagwarantowania wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi technicznej i serwisowej. Użytkownikom zapewniamy wsparcie techniczne telefoniczne i on-line, obsługę posprzedażną, montaż i instalację sprzętu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mentor jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001 i 14001, przestrzegamy procedur Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskiem.


Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. Ofertę Grupy Nowa Era uzupełniają nowoczesne rozwiązania informatyczne, oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą (firma VULCAN) oraz produkty z obszaru specjalnych potrzeb edukacyjnych, w tym popularna seria eduSensus (dotychczas firma Young Digital Planet).

Nowa Era to również wydawca najstarszego w Europie czasopisma literackiego dla najmłodszych „Świerszczyk” oraz dwujęzycznego magazynu edukacyjnego dla dzieci i młodzieży „National Geographic Odkrywca”.

Jesteśmy  liderem nie tylko w skali swojej działalności, ale przede wszystkim w obszarze najwyższej jakości rozwiązań edukacyjnych. Nasze publikacje można znaleźć niemal w każdym szkolnym tornistrze. Towarzyszą one uczniom od początku ich przygody z książką aż do najważniejszego egzaminu – matury.


Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w Warszawie (dawniej WSP TWP w Warszawie), założona w 1993 r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 1993 r., to jedna z najdłużej istniejących niepublicznych uczelni humanistycznych w Polsce.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są w sześciu miastach Polski: na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie, na Wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach, na Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie, w Ośrodku Studiów Podyplomowych i Kursów Doskonalących w Lublinie i w Międzywydziałowym Instytucie Naukowo-Dydaktycznym w Człuchowie.

Uczelnia prowadzi studia na kierunkach:

 • pedagogika
 • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
 • praca socjalna 
 • polityka społeczna
 • pedagogika specjalna*
 • psychologia*
 • zarządzanie*

Naszą misją jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dzieci i młodzieży.


Pasja   Wiedza   Bezpieczeństwo

Jedynie dzieci wiedzą czego szukają – odparł Mały Książę – Poświęcają czas lalce z gałganków, która nabiera dla nich wielkiego znaczenia i płaczą gdy się im ją odbierze.

Antoine de Saint-Exupéry

Jesteśmy  liderem rynku mebli, pomocy dydaktycznychpomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 27 lat kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki edukacyjne. W naszej ofercie znajdują się meble żłobkowe, przedszkolne i szkolne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowypomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.


ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 5 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają nas tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Ogromne parkingi są w stanie pomieścić kilka tysięcy samochodów. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia Gościom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt z organizatorem:
e-mail: oskko@oskko.edu.pl
tel. kom.: 508-377-510
tel./fax: (89) 527-95-14