Partnerzy wspierający X Konferencję OSKKO
VULCAN, założony w 1988 roku, jest obecnie największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty – tworzymy oprogramowanie komputerowe, oferujemy także usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w tym zakresie. Już ponad 18 tysięcy szkół, przedszkoli oraz samorządów skorzystało z naszej oferty.
Dwudziestoletnie doświadczenie pozwala firmie dostosowywać ofertę produktów i usług konsultingowych do zmieniających się wyzwań związanych z kluczowymi aspektami zarządzania oświatą – zarówno na poziomie jednostek oświatowych, jak i nadzorujących je samorządów.
Zaufaj doświadczeniu.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne jest największym wydawcą książek edukacyjnych w Polsce. Jako jedyna polska oficyna edukacyjna oferuje pełne zestawy (podręczniki, zeszyty ćwiczeń, przewodniki metodyczne, płyty CD) do nauczania ogólnego dla wszystkich klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym), a także do wychowania przedszkolnego. W ofercie ma ok. 2500 tytułów. Za wysoką jakość merytoryczną i edytorską publikacji od lat zdobywają prestiżowe nagrody i zaszczytne tytuły: Puchar Ministra Edukacji Narodowej 2010, tytuły EuroVip 2009, Firmy Przyjaznej Klientowi, Firmy Roku 2008.


Wydawnictwo Dr Josef Raabe powstało w 1948 roku. Działalność w Polsce rozpoczęła się w 1997 r. Pierwsze publikacje skierowane były do nauczycieli w przedszkolach. Dzisiaj firma działa na wielu rynkach, dostarczając fachowych informacji coraz to nowym grupom zawodowym, m.in. nauczycielom, dyrektorom i personelowi administracyjnemu szkół i przedszkoli, samorządowcom, księżom.
Uczenie się to nie tylko poznawanie odpowiedzi, zdobywanie kolejnych wycinków wiedzy ogólnej. To nie coś, co łatwo zmierzyć za pomocą ocen i egzaminów. To nie tylko przyswajanie sobie wiedzy, którą posiedli już inni ludzie. Uczenie się to przygoda na całe życie. To niekończąca się wyprawa badawcza, której celem jest zrozumienie.
Chcemy aby firma Transfer Learning Solutions towarzyszyła Wam w tej podróży aby przygodę z edukacją uczynić przyjemniejszą, efektywniejszą i skuteczniejszą. Kierujemy nasze rozwiązania do: Rodziców, Przedszkoli, Szkół i Samorządów.

  Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników. Jako Wolters Kluwer Polska korzystamy z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych. Jesteśmy największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydajemy produkty najwyższej jakości.
ProgMan jest wiodącym producentem oprogramowania dla szkół. O wysokiej pozycji na rynku zadecydował jasno postawiony cel: tworzenie nowoczesnych aplikacji dla oświaty i innych placówek budżetowych. Mamy na uwadze oczekiwania klientów. Rozumiemy specyfikę branży oświatowej i koncentrujemy się na potrzebach klienta. Pozwala to nam na ciągłą ekspansję terytorialną, nawet w czasie recesji w gospodarce. Jednym z atutów naszej firmy jest dostępność - bliska obecność naszych pracowników obok użytkowników.

W Polsce program "Intel® – Nauczanie ku przyszłości" jest skierowany do nauczycieli, jak istudentów kierunków pedagogicznych. Program zapewnia nauczycielom pomoc w stosowaniu technologii do nauczania zwiększającego skuteczność przyswajania wiedzy przez uczniów. Nauczyciele uczą się także tworzenia narzędzi służących do oceny i budowania własnych zasobów edukacyjnych. Program uczy korzystania z Internetu, projektowania stron w sieci Web i pracy z uczniami metodą projektów. Do chwili obecnej w programie "Intel – Nauczanie ku przyszłości" przeszkolono ponad 5 milion nauczycieli w 40 krajach, w tym ponad 80 000 nauczycieli w Polsce.
Szafki szkolne dostarczane są do Szkół gotowe do użytku. W naszej sprzedaży oferujemy szafki ubraniowe oraz podręcznikowo- ubraniowe. Modele szafek są dostosowane do każdej grupy wiekowej dzieci i młodzieży.

Wystawcy  
Benefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych, szytych na miarę programów kafeteryjnych. Nasze produkty, w tym flagowy Program MultiSport, umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji pracowników. Proponujemy również szereg usług i dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach naszych klientów oraz użytkowników.
W swej działalności koncentrujemy się na popularyzowaniu i dystrybucji materiałów do nauki języka angielskiego wydawnictwa Express Publishing oraz promocji i wdrażaniu innowacyjnych systemów tablic interaktywnych. Regularnie organizujemy warsztaty metodyczne prowadzone przez ekspertów Express Publishing i Egis, dni otwarte w renomowanych księgarniach i spotkania w szkołach. Egis to także wydawca materiałów do nauki języka angielskiego i niemieckiego – wśród wydanych tytułów znajdują się publikacje przeznaczone dla uczniów, studentów, nauczycieli i tłumaczy.

Domowe Sanatorium to nie tylko nazwa naszej firmy. To również nasza filozofia, którą pragniemy się z Państwem podzielić. Kilkunastoletnie doświadczenia związane z branżą produktów prozdrowotnych przekonują nas, że zdrowy styl życia to trudna lecz opłacalna droga, którą powinna charakteryzować systematyka i ciągłość podejmowanych działań. Właśnie na tej drodze pragniemy Państwu towarzyszyć. Naszą misją jest: promowanie zdrowego stylu życia poprzez oferowanie praktycznych i skutecznych urządzeń o charakterze prozdrowotnym
Fraszka Edukacyjna jest wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.

BLIŻEJ PRZEDSZKOLA jest jedynym w Polsce pismem adresowanym do wychowania przedszkolnego, szkół podstawowych, uczelni, rodziców oraz organizacji pozarządowych.

 

Sklep Internetowy BlizejEdukacji.pl 
przeznaczony jest dla nauczycieli, dyrektorów przedszkoli oraz szkół, rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, a także specjalistów pracujących z dziećmi. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko książki z każdego zakresu, ale także unikatowe produkty plastyczne, pomoce dydaktyczne, logopedyczne, zabawki.

Celem działania wydawnictwa jest przygotowywanie publikacji, które dostarczą wszelkich informacji potrzebnych do kompetentnego kierowania placówką oświatową i efektywnego zarządzania kadrą. Materiały przez nas opracowywane piszą uznani polscy praktycy i teoretycy. Aktualizowane co miesiąc przepisy prawne, przejrzyste interpretacje zagadnień z tej dziedziny, wzory regulaminów, formularzy i umów, innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania i dydaktyki, porady ekspertów, wywiady z wybitnymi teoretykami i praktykami oświaty, relacje z oświatowych wydarzeń zapewnią komfort pracy i profesjonalne wsparcie w codziennych obowiązkach.