<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Rok 2020 jest dla wszystkich nas wyjątkowy. Również OSKKO było zmuszone zrezygnować ze swoich tradycyjnych szkoleń, które od 2014 przeprowadzamy w całej Polsce, nie odbyło się również nasze największe spotkanie - Kongres Zarządzania Oświatą, który planowany był w Zakopanem.

Podobnie jak cała polska oświata, większość naszych działań przenieśliśmy do sieci. Spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem kadry kierowniczej oświaty - w naszych dwudziestu szkoleniach narzędziowych wzięło udział ponad 6 tysięcy uczestników, a wielu z nich w przynajmniej kilku webinariach.

Mamy ogromną nadzieję, że rok 2021 będzie dla nas łaskawszy i będziemy mogli spotkać się z Wami na żywo na Konferencji OSKKO w marcu w Krakowie i na Kongresie Zarządzania Oświatą jesienią w Zakopanem. Planujemy również nadal organizację webinariów wspierających kadrę kierowniczą.

Z tego względu osobom, które już zdążyły nas i nasze spotkania dobrze poznać, proponujemy zamówienie bonu szkoleniowego OSKKO, który pozwoli im uczestniczyć w naszych przyszłorocznych spotkaniach w sieci, jak i na żywo.
Bon można opłacić ze środków na doskonalenie jeszcze w tym roku, ze względu na część przygotowawczą dostępną już w w grudniu 2020 r., Znajdzie się tam wiele materiałów szkoleniowych, przydatnych w pracy szkoły.

Stosownie do wpłaconej w tym roku kwoty, będzie można w przyszłym roku, bez dodatkowych opłat, wziąć udział, według własnego uznania w naszych szkoleniach i konferencjach. Oczywiście jeżeli interesuje Państwa jedno ze szkoleń, które przeprowadziliśmy w tym roku, a nie mieli Państwo okazji w nim uczestniczyć, za dostęp do jego nagrania i materiałów również można zapłacić bonem szkoleniowym.

Na poniższym formularzu uwzględniliśmy kilka progów kwotowych, jednak jeżeli z jakiegoś powodu chcieliby Państwo przeznaczyć na bon inną kwotę - prosimy o kontakt mailowy z Biurem OSKKO: biuro@oskko.edu.pl

Koszt pojedynczego szkolenia online OSKKO wynosi 95 zł, jednak w formie bonu, spada on do 90 zł.

Przykładowe wykorzystanie bonu: jeżeli wykupią Państwo bon na 720 zł, może on zostać wykorzystany np. na 3 webinaria (3 x 90 zł), a pozostałe 450 zł jako zmniejszenie kwoty uczestnictwa w Kongresie. 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej:
(jeżeli formularz nie jest widoczny poniżej, zapraszamy do wypełnienia go na stronie
https://fm.formularze.eu/fm/oskko/bon-szkoleniowy-oskko)
W przypadku problemów z formularzem prosimy o kontakt pod nr tel. 509 498 266.

 

Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO 509-498-266,
dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl