<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

NAGRANIE WEBINARIUM OSKKO WS. POWROTU DZIECI DO SZKÓŁ

Po czwartkowym (28 maja) webinarium, w którym wzięło udział na żywo ok. 600 uczestników, otwieramy zapisy na jego wersję zapisaną ponownie, dla osób, które chciałyby skorzystać z wykładu i materiałów.

Zapraszamy do zamówienia prezentacji oraz wzorów dokumentów, przygotowanych przez prowadzące, a także obejrzenia nagrania webinarium na naszym kanale na YouTube w dowolnie wybranym przez Państwa momencie.

Zapraszamy do formularza zamówień.


Poniżej zamieszczamy opis webinarium, które zobaczą Państwo na materiale na YouTube, oraz materiałów.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zaprasza na szkolenie narzędziowe - webinarium, w którym zostaną omówione praktycznie zagadnienia związane z awansem zawodowym nauczycieli.

Webinarium poprowadzi trener o ogólnopolskim doświadczeniu, Prezes Zarządu OSKKO Ewa Halska. Udział w szkoleniu weźmie również Izabela Leśniewska.

Celem szkolenia jest usystematyzowanie zadań dyrektora związanych z awansem zawodowym nauczycieli ze szczególnym uwzględnieniem II i III etapu procesu uzyskani stopnia awansu zawodowego, czyli czasu od zakończenia stażu do otrzymania kolejnego stopnia awansu nauczyciela w aktualnym stanie prawnym.

Podczas webinarium omówione zostaną działania dyrektora wpisujące się w procedurę uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego wraz z przykładami druków, które są związane z wymagane w procedurze awansowej.
Zostaną przedstawione przykładowe druki niezbędne w prowadzeniu procedury administracyjnej, w tym m.in:

  • protokoły analizy formalnej oraz z posiedzenia Komisji kwalifikacyjnej,

  • wezwanie do usunięcia braków formalnych,

  • decyzja dyrektora w sprawie powołania Komisji kwalifikacyjnej,

  • zawiadomienia: nauczyciela oraz obserwatorów o posiedzeniu Komisji,

  • zawiadomieniu o prawie wglądu w akta sprawy.

Przedstawione również zostaną propozycje przykładowych zapisów oceny dorobku zawodowego na poszczególne stopnie awansu zawodowego nauczyciela.

Uczestnicy otrzymają - drogą elektroniczną - ww. materiały ze szkolenia (w tym ww. druki, protokoły itd.), prezentację prowadzącej i tygodniowy dostęp do nagrania wideo z całego webinarium. Materiały i nagranie można wykorzystać w szkoleniu rady pedagogicznej wyłącznie własnej szkoły/placówki. Wystawimy także zaświadczenia.

Koszt udziału w webinarium oraz materiały prowadzącej, tj. prezentacja oraz wzory dokumentów do wykorzystania we własnym zakresie, wynosi 95 zł.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej:
(jeżeli formularz nie jest widoczny poniżej, zapraszamy do wypełnienia go na stronie https://fm.formularze.eu/fm/oskko/Awans-zawodowy)

 

Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO 509-498-266,
dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl