<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Szkolenie odbyło się 20 maja 2022.

Stan prawny na 19 maja 2022.

Szanowni Państwo, kończy się czas na przeprowadzenie kolejnej fazy awansów zawodowych w oświacie. Dyrektorzy mieli w tym roku mało czasu na zajęcie się tym problemem, dlatego przygotowaliśmy szkolenie narzędziowe, mające pomóc jak najskuteczniej uporać się z dokumentacją.

Celem szkolenia jest usystematyzowanie zadań dyrektora związanych z awansem zawodowym nauczycieli ze szczególnym uwzględnieniem II i III etapu procesu uzyskania stopnia awansu zawodowego, czyli czasu od zakończenia stażu do otrzymania kolejnego stopnia awansu nauczyciela w aktualnym stanie prawnym. Podczas webinarium omówione zostały działania dyrektora wpisujące się w procedurę uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego wraz z przykładami druków, które są wymagane w procedurze awansowej.

Zostaną przedstawione przykładowe druki niezbędne w prowadzeniu procedury administracyjnej, w tym m.in:

  • protokoły analizy formalnej oraz z posiedzenia Komisji kwalifikacyjnej,

  • wezwanie do usunięcia braków formalnych,

  • zarządzenie w sprawie powołania Komisji kwalifikacyjnej,

  • zawiadomienia: nauczyciela oraz obserwatorów o posiedzeniu Komisji,

  • zawiadomienie o prawie wglądu w akta sprawy.

Przedstawione również zostaną propozycje przykładowych zapisów oceny dorobku zawodowego na poszczególne stopnie awansu zawodowego nauczyciela.

Prowadzący: Ewa Halska - trener o ogólnopolskim doświadczeniu, prezes OSKKO. Udział w szkoleniu weźmie również Izabela Leśniewska – trener, wieloletni dyrektor szkoły podstawowej, członek Zarządu OSKKO.

Dostęp do spotkania na żywo zostanie przesłany dzień przed szkoleniem. Materiały szkoleniowe i nagranie spotkania zostaną udostępnione Uczestnikom w formie elektronicznej na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Wystawimy także zaświadczenia.

Koszt udziału w szkoleniu, dostępu do nagrania oraz materiały prowadzących, tj. prezentacja oraz wzory dokumentów, wynosi 110 zł.

Czas trwania szkolenia, wraz z pytaniami i odpowiedziami: ok. 2 godzin.


Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO 509-498-266,
dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl