<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Szanowni Państwo, kończy się czas na przeprowadzenie kolejnej fazy awansów zawodowych w oświacie. Dyrektorzy mieli w tym roku mało czasu na zajęcie się tym problemem, dlatego przygotowaliśmy szkolenie narzędziowe, mające pomóc jak najskuteczniej uporać się z dokumentacją.

Celem szkolenia jest usystematyzowanie zadań dyrektora związanych z awansem zawodowym nauczycieli ze szczególnym uwzględnieniem II i III etapu procesu uzyskania stopnia awansu zawodowego, czyli czasu od zakończenia stażu do otrzymania kolejnego stopnia awansu nauczyciela w aktualnym stanie prawnym. Podczas webinarium omówione zostały działania dyrektora wpisujące się w procedurę uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego wraz z przykładami druków, które są wymagane w procedurze awansowej.

Zostaną przedstawione przykładowe druki niezbędne w prowadzeniu procedury administracyjnej, w tym m.in:

  • protokoły analizy formalnej oraz z posiedzenia Komisji kwalifikacyjnej,

  • wezwanie do usunięcia braków formalnych,

  • zarządzenie w sprawie powołania Komisji kwalifikacyjnej,

  • zawiadomienia: nauczyciela oraz obserwatorów o posiedzeniu Komisji,

  • zawiadomienie o prawie wglądu w akta sprawy.

Przedstawione również zostały propozycje przykładowych zapisów oceny dorobku zawodowego na poszczególne stopnie awansu zawodowego nauczyciela.

Prowadzący: Ewa Halska - trener o ogólnopolskim doświadczeniu, prezes OSKKO. Udział w szkoleniu weźmie również Izabela Leśniewska – trener, dyrektor, członek Zarządu OSKKO.


Materiały szkoleniowe, w tym druki, protokoły itd., udostępnione zostaną uczestnikom w formie elektronicznej. Szkolenie udostępniane jest w formie nagrania, a zapis wideo można wykorzystać przez minimum tydzień. Wystawione zostaną także zaświadczenia.

Dostępne są dwie opcje uczestnictwa:

Opcja I (standardowa): koszt szkolenia wynosi 95 zł za jedną osobę oraz 50 zł za każdą następną osobę z tej samej szkoły/placówki. Jest to opcja odpowiednia, kiedy uczestniczy jedna lub kilka osób z placówki. Nagranie z webinarium będzie dostępne przez tydzień od udostępnienia.

Opcja II (specjalna): wersja dla całych rad pedagogicznych, koszt 950 zł. Opcja obejmuje udział w spotkaniu na żywo jednej osoby, a także dostęp całej rady pedagogicznej do nagrania szkolenia aż do końca czerwca. Wystawione zostaną także zaświadczenia imienne o udziale w szkoleniu dla wszystkich członków rady (w tym celu prosimy o wpisanie imion i nazwisk w polu Uwagi na formularzu zgłoszeniowym lub przesłanie ich mailowo na adres biuro@oskko.edu.pl).

Czas trwania szkolenia, wraz z pytaniami i odpowiedziami: niecałe 2 godziny.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej:
(jeżeli formularz nie jest widoczny poniżej, zapraszamy do wypełnienia go na stronie
https://fm.formularze.eu/fm/oskko/awans-zawodowy-2021)
W przypadku problemów z formularzem prosimy o kontakt pod nr tel. 509 498 266.

 

Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO 509-498-266,
dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl