[Partnerzy Główni] [Partnerzy] [Wystawcy] (kliknij aby przejść do wybranej sekcji)
 
Partnerzy Główni Kongresu Zarządzania Oświatą  
VULCAN, założony w 1988 roku, jest obecnie największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty – tworzymy oprogramowanie komputerowe, oferujemy także usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w tym zakresie. Już ponad 18 tysięcy szkół, przedszkoli oraz samorządów skorzystało z naszej oferty.
Dwudziestoletnie doświadczenie pozwala firmie dostosowywać ofertę produktów i usług konsultingowych do zmieniających się wyzwań związanych z kluczowymi aspektami zarządzania oświatą – zarówno na poziomie jednostek oświatowych, jak i nadzorujących je samorządów.

Zaufaj doświadczeniu.
Public Consulting Group (PCG) to globalna firma konsultingowa świadcząca profesjonalne usługi dla sektora publicznego. Od blisko 25 lat PCG wspomaga szkoły, regiony, ministerstwa oraz wszelkie placówki oświatowe w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. Nasz zespół służy wiedzą ekspercką, zapleczem kadrowym oraz technicznym, aby wspierać przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych prowadzące do osiągania poprawy wyników nauczania, efektywności pracy szkół oraz indywidualizacji pracy z uczniem. 


Firma Young Digital Planet SA działa na rynku oprogramowania komputerowego od 1990 roku. Jest dostawcą systemów szkoleniowych i treści edukacyjnych, opartych na technologiach informacyjnych, dla klientów indywidualnych, instytucji oświatowych oraz przedsiębiorstw. Celem firmy jest dostarczanie rozwiązań edukacyjnych, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz sprawdzoną efektywnością.
Wydawnictwo Dr Josef Raabe powstało w 1948 roku. Działalność w Polsce rozpoczęła się w 1997 r. Pierwsze publikacje skierowane były do nauczycieli w przedszkolach. Dzisiaj firma działa na wielu rynkach, dostarczając fachowych informacji coraz to nowym grupom zawodowym, m.in. nauczycielom, dyrektorom i personelowi administracyjnemu szkół i przedszkoli, samorządowcom, księżom.

Raabe jest m.in. wydawcą miesięcznika dyrektora szkoły - SEDNO.Nowa Era to wiodące wydawnictwo edukacyjne, działające na polskim rynku od 17 lat, którego kompleksowa i nowoczesna oferta obejmuje wszystkie przedmioty i etapy kształcenia. Uzupełnia ją największa w Polsce oferta kartograficzna oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą.

 

   Firma Voltex posiada w ofercie dwa rodzaje tablic interaktywnych: elektromagnetyczną (Vx Board - Dual Pen) i dotykową (Vx Board-Touch), które po połączeniu z komputerem i projektorem multimedialnym stają się interaktywnym i zintegrowanym narzędziem do prowadzenia prezentacji. Poprzez dotyk piórem interaktywnym lub palcem duża np. 78" interaktywna powierzchnia pozwala na niezwykłe dynamiczne doświadczenie, można przedstawić nowoczesne prezentacje, szkolenia, przeszukać zasoby sieciowe jak i odbyć wirtualną podróż. Nasze tablice gwarantują wieloletnią niezawodność i trwałość a mocna powierzchnia wytrzymuje pisanie przez dłuższy czas bez przerwy. Bardzo prosta instalacja.

 
Firma LG Electronics, Inc.(LG) jest światowym liderem oferującym nowatorskie rozwiązania w dziedzinie elektroniki użytkowej, komunikacji komórkowej i sprzętu AGD. LG podjęło współpracę z firmą OEPD w opracowaniu oferty dla edukacji.

Pobierz prezentację

 

   
Partnerzy  
Wydawnictwo MUNICIPIUM SA powstało w 1990 r. Misją firmy jest pomoc jednostkom samorządu terytorialnego w rozwoju społeczno-ekonomicznym przez bieżące informowanie o zachodzących zmianach w polskim prawie, finansach, gospodarce.
Głównym zadaniem jest świadczenie usług informacyjno-wydawniczych na rzecz samorządu terytorialnego. MUNICIPIUM SA jest wydawcą prasy samorządowej oraz wielu pozycji książkowo-poradnikowych z zakresu problematyki prawnej, ekonomicznej, finansowej i społecznej.
  Wydawcą Portalu Oświatowego jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka – lider rynku wydawnictw fachowych. Wydawnictwo publikuje porady ekspertów i fachowców na łamach ponad 200 segregatorów wymiennokartkowych, książek, newsletterów i e-letterów. Na sukces publikacji wydawnictwa wpłynęły m.in. ich praktyczność, użyteczność oraz przekazywana za ich pomocą przystępna ekspercka wiedza. Ranking wydawców, opublikowany w dzienniku „Rzeczpospolita” w 2008 r., uznał WiP za wicelidera rynku wydawców publikacji poradnikowych.


Firma  REMI działa na rynku od 1991r.
Nasza oferta składa się z dwóch części:
Pierwsza grupa to gry i pomoce dydaktyczne. Wykonane są z drewna i bambusa, przyjemne w dotyku. Obrazki wykonane są nietoksycznymi farbami. Poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat matematyki, przygotowują do nauki pisania i czytania i stwarzają dziecku możliwość doskonalenia funkcji percepcyjno-motorycznych. Druga grupa to zabawki, kąciki zabaw, zabawki ogrodowe Step2 wykonane z masywnego i trwałego tworzywa, gwarantującego wieloletnie użytkowanie, posiadające opływowe kształty i wytrzymałość do -70 st. C. Mają opinię niezniszczalnych.
Agraf jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania dedykowanego do pracy w trzech branżach: branży grafiki reklamowej, w rynku edukacyjnym i szkoleniowo-prezentacyjnym oraz w zakresie rozwiązań inżynierskich. Oferta skierowana do rynku edukacyjnego i szkoleniowego obejmuje narzędzia tworzące Kompletne Środowisko Interaktywnego Nauczania

 Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne jest największym wydawcą książek edukacyjnych w Polsce. Jako jedyna polska oficyna edukacyjna oferuje pełne zestawy (podręczniki, zeszyty ćwiczeń, przewodniki metodyczne, płyty CD) do nauczania ogólnego dla wszystkich klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym), a także do wychowania przedszkolnego. W ofercie ma ok. 2500 tytułów.

PROGRA Sp. z o.o. zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznych produktów - multimedialnego oprogramowania komputerowego związanego z poradnictwem zawodowym, informacją zawodową, planowaniem kariery oraz testów do samobadania. Firma oferuje następujące programy: Piramida Kariery 2 i 3, e – SzOK, Indywidualny Planer Kariery, Multimedialny Informator o Uczelniach, a także serie: Spacery po zawodach i Testy kariery. Realizuje również następujące projekty: Labirynt zawodów i Awatar - Wirtualny Asystent CRM.


 

W 1999 roku Cinema City International rozpoczęło działalność na rynku polskim od realizacji czterech głównych projektów multipleksów pod nazwą Cinema City. Otwarcie pierwszego z nich miało miejsce pod koniec 2000 roku wraz z pierwszym w Polsce kinem IMAX. Obecnie CCI jest liderem rynku posiadając 138 ekranów w 16 multipleksach Cinema City mieszczących łącznie 29.057 miejsc siedzących oraz 4 wielkoformatowe kina Orange IMAX z 1222 miejscami.

NTT System jest największym w kraju producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych w Polsce. Funkcjonując na rynku IT od ponad 20 lat, NTT System jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorstw w tej branży. Firma, która powstała w Singapurze, w połowie lat 80-tych, przeszła charakterystyczną dla większości firm tego sektora drogę od małej spółki do nowoczesnego, wielo-oddziałowego przedsiębiorstwa.


Firma pwn.pl sp. z o.o. powstała w 1997 roku i wchodzi w skład Grupy Wydawniczej PWN S.A. Jest prężnie działającym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w przygotowywaniu dydaktycznych pomocy edukacyjnych oraz programów multimedialnych. Stała się prekursorem wprowadzenia rozwiązań internetowych dla potrzeb edukacji, a także jednym z największych w kraju dystrybutorów multimediów dla szkolnictwa. Większość produktów została wpisana na listę środków dydaktycznych zalecanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
http://www.dysleksja-pwn.pl
ProgMan jest wiodącym producentem oprogramowania dla szkół. O wysokiej pozycji na rynku zadecydował jasno postawiony cel: tworzenie nowoczesnych aplikacji dla oświaty i innych placówek budżetowych. Mamy na uwadze oczekiwania klientów. Rozumiemy specyfikę branży oświatowej i koncentrujemy się na potrzebach klienta. Pozwala to nam na ciągłą ekspansję terytorialną, nawet w czasie recesji w gospodarce. Jednym z atutów naszej firmy jest dostępność - bliska obecność naszych pracowników obok użytkowników.


Firma SYSTEM oferuje wielofunkcyjne szafki szkolne spełniające wymagania określone przez Polski Komitet Normalizacji, Miar i Jakości PN-90/F-06010/05. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, malowanej techniką proszkową w szerokiej gamie kolorystycznej według palety RAL.
YOCCO to najwyższej jakości, bezpieczne urządzenia zabawowe, bezwzględnie spełniające wymogi norm PN-EN 1176. Jesteśmy przekonani, że nasze wyposażenie placów zabaw zagwarantuje spełnienie Państwa wymagań, a dzieciom zapewni niezapomniane chwile radości...

 
Kursy pierwszej pomocy dla nauczycieli przygotowywane i prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną z wykorzystaniem skomputeryzowanych fantomów. Indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu w trakcie trwania ćwiczeń ułatwi Państwu zdobycie oczekiwanych umiejętności.
 

   
Wystawcy  
Transfer Learning Solutions jest firmą zorientowaną na popularyzację i promocję nowoczesnej edukacji i wspomagania wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych. Realizują to poprzez świadczenie usług związane z wdrażaniem nowoczesnych narzędzi edukacyjnych w różnego rodzaju instytucjach, publicznych i prywatnych.
Centrum Szkolenia Nauczycieli COMBIDATA jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli działającą przy COMBIDATA Poland, posiadającą akredytację Kuratora Oświaty. Począwszy od 1996r. COMBIDATA przeszkoliła łącznie 100 000 nauczycieli. W ramach oferty Centrum Szkolenia Nauczycieli proponujemy Państwu szkolenia oraz kursy kwalifikacyjne z następujących obszarów: Nowa podstawa programowa, Przemoc w szkole, Pomyśl o sobie, Szkolenia dla Rad Pedagogicznych, Praca z uczniem, Komputer w pracy nauczyciela, Bezpieczne dziecko, Wyrównywanie szans społecznych.


Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, który w oparciu o wiedzę i doświadczenie członków zespołu, ekspertów, wysoko wykwalifikowanych konsultantów i inżynierów tworzy rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii, podnoszące standard pracy w placówkach oświatowych i instytucjach szkoleniowych.
Działanie w oparciu o fundusze unijne umożliwia realizację podstawowego założenia jakim jest BEZPŁATNE udostępnianie narzędzi i usług placówkom oświatowym.
Podstawą działalności firmy Mentor jest produkcja specjalistycznych urządzeń elektronicznych, jak pracownia do nauki języków, system tłumaczeń symultanicznych, systemy konferencyjne i głosowania, systemy sterowania. Wyposażamy kompleksowo urzędy, szkoły i uczelnie oraz obiekty szkoleniowo-konferencyjne. Służymy radą w każdym momencie, zarówno przy wyborze produktu jak oraz podczas jego eksploatacji.


NOVO SoftNet Sp. z o.o. tworzą ludzie pochłonięci pasją tworzenia wysokiej jakości oprogramowania webowego (sieciowego) na miarę potrzeb XXI wieku.
Misja naszej firmy jest następująca:
„Poprzez dostarczanie nowatorskich rozwiązań i technologii chcemy aktywnie przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa „ery www”, a przez to tworzyć środowisko, w którym budowa, rozwijanie i użytkowanie aplikacji internetowych stają się pasją.”
Zgodnie z powyższą ideą wszystkie projekty, których realizacji podejmujemy się dla naszych klientów, realizujemy z pełnym zaangażowaniem i kreatywnością przy zachowaniu najwyższej jakości.
Wydawnictwo LIBRUS jest jedną z najprężniej rozwijających się firm informatycznych działających w obszarze edukacji. Jej misją jest propagowanie idei wykorzystywania nowoczesnych technologii informatycznych w polskich placówkach oświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania procesów dydaktycznych i wychowawczych. Wizją firmy jest budowa społeczeństwa informacyjnego opartego o wiedzę, która jest filarem polityki Unii Europejskiej oraz Rządu Polskiego.


Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od prawie 15 lat i z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego. Bardzo ważną część naszej oferty stanowią produkty multimedialne skierowane na rynek edukacyjny i szkoleniowy, wśród nich przede wszystkim tablice i systemy interaktywne, projektory, wizualizery, systemy do przeprowadzenia testów, czy piloty multimedialne.
 
Artykuły papiernicze, biurowe i szkolne, akcesoria komputerowe, produkty dla artystów i plastyków to od lat przedmiot działalności firmy handlowej Grupa Dystrybucyjna DACCAR.

GDD specjalizuje się w reprezentowaniu firm zagranicznych w Polsce i budowaniu pozycji marki na naszym rynku.
Poprzez 20 lat doświadczenia stworzyliśmy:

· sprawnie działającą sieć dystrybucji
· rozbudowany i zaangażowany zespół pracowników
· profesjonalne biuro obsługi klienta
· fachowo opracowany system logistyczno-magazynowy


Fraszka Edukacyjna jest wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.
VERX Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku nowoczesnych technologii edukacyjnych. Specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w branży edukacyjnej i szkoleniowo-prezentacyjnej. Zapewnia fachowe doradztwo zarówno w sferze doboru sprzętu jak i odpowiedniego oprogramowania. Prowadzi warsztaty i konferencje, pokazujące możliwości wykorzystania nowoczesnych technik edukacyjnych w procesie dydaktycznym.