Partnerzy Konferencji
Na rynku istniejemy od 2006 roku od początku zajmując się drukiem legitymacji służbowych nauczyciela. Zaufało nam już ponad 4000 placówek z całej polski, dla których wykonaliśmy już 60000 szt. legitymacji. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych kart, wykorzystując do tego celu tylko sprawdzone urządzenia do personalizacji.
Traktujemy poważne każde zlecenie nawet na pojedyncze legitymacje. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, żeby ułatwić składanie zleceń ustalając np. jednakową ceną niezależnie od ilości, dzięki czemu poinformowanie nauczycieli o koszcie jej wytworzenia jest dużo prostsze.
Funmedia Sp. z o.o. to lider na międzynarodowym rynku nowoczesnych multimediów edukacyjnych. Polska firma z Wrocławia, która w branży e-learning funkcjonuje od 2009 roku. Po dwóch latach działalności otrzymała akceptację MEN
dla FunEnglish.pl, pierwszego podręcznika online do nauki języka angielskiego dla dzieciw wieku 6-12 lat. Portfolio produktów Funmedia składa się z kilkunastu e-kursów językowych (m.in.English123.biz, Hiszpański123.pl) oraz specjalistycznych (np. Pisz123.pl,Photoshop123.pl), sprzedawanych na 26 rynkach świata.

Wydawnictwo Dr Josef Raabe powstało w 1948 roku. Działalność w Polsce rozpoczęła się w 1997 r. Pierwsze publikacje skierowane były do nauczycieli w przedszkolach. Dzisiaj firma działa na wielu rynkach, dostarczając fachowych informacji coraz to nowym grupom zawodowym, m.in. nauczycielom, dyrektorom i personelowi administracyjnemu szkół i przedszkoli, samorządowcom, księżom.
PROGRA Sp. z o.o. zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznych produktów - multimedialnego oprogramowania komputerowego związanego z poradnictwem zawodowym, informacją zawodową, planowaniem kariery oraz testów do samobadania. Firma oferuje następujące programy: Piramida Kariery 2 i 3, e – SzOK, Indywidualny Planer Kariery, Multimedialny Informator o Uczelniach, a także serie: Spacery po zawodach i Testy kariery. Realizuje również następujące projekty: Labirynt zawodów i Awatar - Wirtualny Asystent CRM.

  Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników. Jako Wolters Kluwer Polska korzystamy z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych. Jesteśmy największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydajemy produkty najwyższej jakości.
Uczenie się to nie tylko poznawanie odpowiedzi, zdobywanie kolejnych wycinków wiedzy ogólnej. To nie coś, co łatwo zmierzyć za pomocą ocen i egzaminów. To nie tylko przyswajanie sobie wiedzy, którą posiedli już inni ludzie. Uczenie się to przygoda na całe życie. To niekończąca się wyprawa badawcza, której celem jest zrozumienie.
Chcemy aby firma Transfer Learning Solutions towarzyszyła Wam w tej podróży aby przygodę z edukacją uczynić przyjemniejszą, efektywniejszą i skuteczniejszą. Kierujemy nasze rozwiązania do: Rodziców, Przedszkoli, Szkół i Samorządów.

Wydawnictwo LIBRUS jest jedną z najprężniej rozwijających się firm informatycznych działających w obszarze edukacji. Jej misją jest propagowanie idei wykorzystywania nowoczesnych technologii informatycznych w polskich placówkach oświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania procesów dydaktycznych i wychowawczych. Wizją firmy jest budowa społeczeństwa informacyjnego opartego o wiedzę, która jest filarem polityki Unii Europejskiej oraz Rządu Polskiego.
Librus to gwarancja profesjonalizmu popartego 10-letnim doświadczeniem. Nasze unikalne systemy wspierają tysiące polskich szkół i jednostek samorządowych w ich codziennej pracy. Ponadto działalność firmy obejmuje również szkolenia, warsztaty oraz konferencje przygotowywane przez naszych wewnętrznych trenerów oraz doświadczonych edukatorów współpracujących z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus.

Agraf jest dystrybutorem urządzeń interaktywnych i multimedialnych z ponad 25-letnią tradycją, który od ponad 10 lat zaopatruje polskie szkoły w tablice interaktywne Interwrite: DualBoard i TouchBoard, tablety Mobi i piloty do testów CPS. Współpracuje przy tym z liderami rynku edukacyjnego. Zdobyte doświadczenie pozwala pomóc dyrektorom szkół w  wyborze dobrej jakości sprzętu, który spełni oczekiwania pracujących na nim nauczycieli i uczniów. Agraf jest partnerem dla każdej szkoły, ponieważ działa poprzez sieć  firm w całej Polsce, które zawsze znajdują się blisko klienta. Użytkownikom urządzeń interaktywnych oferuje pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze służy wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań dla edukacji.
Przesłaniem firmy jest budowa w wybranych działach IT systemów, których zadaniem jest usprawnienie codziennych czynności lub pozyskanie wiedzy. 

Różnorodność zastosowań sprawia, że odbiorcami usług są wszystkie grupy społeczne, od administracji poprzez przedsiębiorstwa do społeczeństwa.

Tak ukierunkowane działania, wskazujące odbiorcom Internet jako źródło wiedzy oraz narzędzie do rozwiązywania problemów, wzmacniają i rozwijają istniejący trend internetowy - idee społeczności internetowej.


 
 

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Dziś Wydawnictwo wydaje ponad 97 publikacji cyklicznych, drukowanych, kilkaset e-booków oraz 86 bezpłatnych e-letterów. Liczba Czytelników naszych publikacji drukowanych sięga ponad 100 tysięcy, a elektronicznych ponad milion miesięcznie. Staramy się na bieżąco dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i zmieniających się wymagań naszych odbiorców. Dlatego wydawnictwo sięga po coraz nowocześniejsze środki przekazu informacji, począwszy od tradycyjnych wydawnictw papierowych, poprzez nośniki elektroniczne, publikacje w Internecie a skończywszy na materiałach wideo.

Celem działania wydawnictwa jest przygotowywanie publikacji, które dostarczą wszelkich informacji potrzebnych do kompetentnego kierowania placówką oświatową i efektywnego zarządzania kadrą. Materiały przez nas opracowywane piszą uznani polscy praktycy i teoretycy. Aktualizowane co miesiąc przepisy prawne, przejrzyste interpretacje zagadnień z tej dziedziny, wzory regulaminów, formularzy i umów, innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania i dydaktyki, porady ekspertów, wywiady z wybitnymi teoretykami i praktykami oświaty, relacje z oświatowych wydarzeń zapewnią komfort pracy i profesjonalne wsparcie w codziennych obowiązkach.Wystawcy
 
Edukacja interaktywna to, ujmując szeroko, taki sposób prowadzenia nauczania i uczenia się, który zwiększa zaangażowanie i aktywność ucznia oraz daje możliwość wyboru własnych dróg poznania i rozwoju. Szczególną rolę w edukacji interaktywnej mają do odegrania media elektroniczne, czyli nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania, tablic interaktywnych, projektorów multimedialnych, komputerów, tabletów i innych urządzeń. Zapewniamy naszym klientom rzetelną informację oraz sprawne działania w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów.
Betzold Polska Sp. z o.o. – firma z ponad 40 letnim doświadczeniem, wiodący dostawca pomocy edukacyjnych dla szkół podstawowych i gimnazjów oraz z zakresu nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego.
Bardzo szeroka oferta (ponad 13tys. pozycji asortymentowych), gwarancja jakości, szybki termin dostawy.
Oferta nasza zawiera również pomoce szkolne wspomagające nauczanie metodą Montessori. Dostarczamy sprawdzone, autorskie rozwiązania dla edukacji w Polsce oraz w wielu innych krajach Europy.

Producent i bezpośredni importer pomocy dydaktycznych z różnych dziedzin i na wszystkie poziomy nauczania.

 

Oferta obejmuje: modele, przyrządy do zajęć terenowych, mikroskopy, kamery mikroskopowe, przyrządy optyczne, okazy naturalne, zestawy skał i minerałów, skamieniałości, mapy, bryły, plansze, przyrządy i zestawy do przeprowadzania doświadczeń, pełne wyposażenie pracowni przyrodniczej oraz wiele innych…

Poproś o bezpłatne, kolorowe katalogi!

 

Szkolenia dla szkół i biznesu.
pobierz notkę trenerską (pdf)

Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka. Oferujemy szeroką ofertę produktów, wspierających rozwój artystycznych zdolności dziecka i stymulujących jego rozwój intelektualny i fizyczny. Stworzyliśmy kolekcję mebli, które pozwolą wyposażyć przedszkolne i szkolne pomieszczenia zgodnie z Państwa potrzebami. Zarówno meble, jak i kształtki rehabilitacyjne stanowią naszą własną produkcję.


BLIŻEJ PRZEDSZKOLA jest jedynym w Polsce pismem adresowanym do wychowania przedszkolnego, szkół podstawowych, uczelni, rodziców oraz organizacji pozarządowych.

 

Sklep Internetowy BlizejEdukacji.pl 
przeznaczony jest dla nauczycieli, dyrektorów przedszkoli oraz szkół, rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, a także specjalistów pracujących z dziećmi. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko książki z każdego zakresu, ale także unikatowe produkty plastyczne, pomoce dydaktyczne, logopedyczne, zabawki.
 

Fraszka Edukacyjna jest wydawnictwem dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, szkolnych pedagogów i psychologów, a także dla tych wszystkich wychowawców i rodziców, którzy z wielkim poświęceniem pracują, by - niezależnie od problemów wynikających bądź z uwarunkowań społecznych, bądź zaburzeń, chorób czy dysfunkcji wrodzonych - włączyć swych podopiecznych w główny nurt życia w społeczeństwie i zapewnić im zarówno godziwe, jak i godne życie.

W swej działalności koncentrujemy się na popularyzowaniu i dystrybucji materiałów do nauki języka angielskiego wydawnictwa Express Publishing oraz promocji i wdrażaniu innowacyjnych systemów tablic interaktywnych eBeam amerykańskiej firmy Luidia, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Prowadzimy wykłady i prezentacje, regularnie organizujemy warsztaty pokazujące możliwości wykorzystania nowoczesnych technik w edukacji. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu a naszych klientów nigdy nie pozostawiamy samych sobie – zapewniamy wsparcie merytoryczne, serwis i pomoc techniczną.

Wyposażamy instytucje oświatowe:
żłobki, przedszkola, szkoły, poradnie, świetlice, kompleksowo m.in w pomoce dydaktyczne, kąciki zabaw.

Pomagamy w pozyskiwaniu i wykorzystaniu środków unijnych.

Organizujemy warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli w zakresie wykorzystywania
pomocy dydaktycznych w szkołach, przedszkolach, ośrodkach metodycznych.

Od roku 2007 jesteśmy Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów DziecięcychKontakt z organizatorem:
e-mail: oskko@oskko.edu.pl
tel. kom.:
501-211-469
tel./fax: (89) 527-95-14