<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Program Zapisy Miejsce Organizator


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty
(OSKKO) zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych na jesienne szkolenie dla kadry kierowniczej oświaty - wsparcie w poruszaniu się w gąszczu, ciągle aktualizowanych, przepisów oświatowych, które odbędzie się 6 listopada 2018 r. w godzinach 9:30 - 14:30 w sali konferencyjnej Hotelu Piast (ul. Piłsudskiego 98).

Przyjęliśmy zasadę, że o praktyce zarządzania szkołą będą mówić wyłącznie praktycy, a zarazem doświadczeni wykładowcy, o ogólnopolskiej praktyce szkoleniowej. Poniżej przedstawiamy program spotkania.

 

Główne zagadnienia

Celem szkolenia jest ułatwienie dyrektorom podejmowania decyzji, dotyczących realizacji ich zadań w aktualnie obowiązującym stanie prawnym, w zakresie obowiązków:

• dyrektora szkoły - kierującego placówką oświatową i reprezentującego ją na zewnątrz
• kierownika budżetowej jednostki organizacyjnej - administrującego i zarządzającego, w ramach udzielonego pełnomocnictwa, majątkiem szkoły lub placówki
• organu nadzoru pedagogicznego - pełniącego wewnętrzny nadzór pedagogiczny
• pracodawcy - wykonującego czynności z zakresu prawa pracy (uprawnienia i obowiązki pracownika i pracodawcy m.in. ocena i awans pracownika, urlop, uprawnienia socjalne)
• organu administracji publicznej, w sprawach wydawania decyzji administracyjnych, postanowień, wystawiania zaświadczeń oraz innych oddziaływań administracyjno prawnych na podstawie Ustawy.

W czasie seminarium omówimy katalog obligatoryjnych zadań dyrektora w pierwszym półroczu roku szkolnego i sposoby ich dokumentowania. Poruszymy też sprawy bieżące, wymagające naszej konsultacji i zajęcia stanowiska kadry kierowniczej.

Prezentowane podczas szkolenia materiały udostępnione zostaną uczestnikom w formie elektronicznej.

Zapisy

Aby zapisać się na szkolenie, wypełnij formularz rejestracyjny. Kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w danym szkoleniu. Po wysłaniu formularza zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczną wiadomość z potwierdzeniem przesłaną na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z Biurem OSKKO: tel. 509-498-266; e-mail: biuro@oskko.edu.pl

Cena szkolenia wynosi 196 zł. Cena obejmuje koszta organizacyjne, kawę, poczęstunek, materiały szkoleniowe.

Uwaga: po wypełnieniu zgłoszenia automatycznie na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie. Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymasz wiadomości, koniecznie daj znać mailowo lub telefonicznie (kontakty poniżej), będziemy mogli sprawdzić czy zgłoszenie do nas dotarło.

 

Miejsce szkolenia i dojazd

Szkolenie odbędzie się 6 listopada 2018 r. w godzinach 9:30 - 14:30 we Wrocławiu w sali konferencyjnej Hotelu Piast (ul. Piłsudskiego 98). Hotel znajduje się w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Obiekt nie dysponuje własnym parkingiem, jednak w pobliżu znajduje się parking strzeżony, samochód można zostawić również na parkingu Dworca.

 

 

O organizatorze

Organizator, OSKKO, jest największą polską organizacją pozarządową dyrektorów szkół i placówek oświatowych, osób związanych z zarządzaniem oświatą. Zrzesza ponad 5000 członków rzeczywistych, ma ok. 9000 korespondentów i ok. 32 000 czytelników mediów elektronicznych. Ok. 90% stanowią dyrektorzy, pozostałe osoby to urzędnicy oświatowi, samorządowcy, liderzy. Więcej - na stronie www.oskko.edu.pl

 

 


Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO: 509-498-266
; dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl