<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Program Zapisy Miejsce Organizator
 


UWAGA
: Pula miejsc na szkoleniu została wyczerpana.

Osoby chętne do zapisów prosimy o zgłaszanie się na listę rezerwową
przesyłając wiadomość na adres biuro@oskko.edu.pl

 

Szanowni Państwo: dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, wizytatorzy, pracownicy organów prowadzących.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty (OSKKO) zaprasza na kolejne z cyklu szkoleń dla praktyków kierujących szkołami, które odbędzie się w dniu 4 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 - 15:00 w sali konferencyjnej Hotelu Scandic we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 49-57).

Przyjęliśmy zasadę, że o praktyce zarządzania szkołą będą mówić wyłącznie praktycy, a zarazem doświadczeni wykładowcy, o ogólnopolskiej praktyce szkoleniowej. Poniżej przedstawiamy program spotkania.

 

Główne zagadnienia

Celem spotkania jest usystematyzowanie wiedzy na temat dokonywania oceny pracy nauczyciela i oceny realizacji stażu na kolejny stopień awansu zawodowego od  nowego roku szkolnego, z uwzględnieniem przepisów przejściowych.

Nowym zadaniem, które będzie musiał wykonać dyrektor przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, jest ustalenie regulaminu określającego wskaźniki oceny pracy nauczycieli, które odnoszą się do poziomu spełniania poszczególnych kryteriów oceny pracy nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego i uwzględniają specyfikę pracy w danej szkole.

Podczas spotkania omówiony zostanie przykładowy dokument stworzony przez zespół dyrektorów, w którym uwzględnione zostały zadania i obowiązki jakie przepisy prawa nakładają na pracowników pedagogicznych.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia dotyczące:

  • oceny pracy nauczyciela

  • awansu zawodowego nauczyciela

  • praw i obowiązków nauczyciela

  • sprawy bieżące - ważne, pilne oraz nie cierpiące zwłoki

W planie spotkania przewidujemy czas na pytania, konsultacje.

Prezentowane podczas szkolenia materiały udostępnione zostaną uczestnikom w formie elektronicznej. 

Zapisy

Aby zapisać się na szkolenie, wypełnij formularz rejestracyjny. Kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w danym szkoleniu. Po wysłaniu formularza zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczną wiadomość z potwierdzeniem przesłaną
na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z Biurem OSKKO: tel. 509-498-266; e-mail: biuro@oskko.edu.pl

Cena szkolenia wynosi 196 zł. Cena obejmuje koszta organizacyjne, kawę, poczęstunek, materiały szkoleniowe.

Uwaga: po wypełnieniu zgłoszenia automatycznie na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie. Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymasz wiadomości, koniecznie daj znać mailowo lub telefonicznie (kontakty poniżej), będziemy mogli sprawdzić czy zgłoszenie do nas dotarło.

 

Miejsce szkolenia i dojazd

Szkolenie odbędzie się 4 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 - 15:00 w sali konferencyjnej Hotelu Scandic we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 49-57). Hotel znajduje się w centrum miasta, kilkaset metrów od Dworca Głównego PKP.

 

 

O organizatorze

Organizator, OSKKO, jest największą polską organizacją pozarządową dyrektorów szkół i placówek oświatowych, osób związanych z zarządzaniem oświatą. Zrzesza ponad 5000 członków rzeczywistych, ma ok. 9000 korespondentów i ok. 32 000 czytelników mediów elektronicznych. Ok. 90% stanowią dyrektorzy, pozostałe osoby to urzędnicy oświatowi, samorządowcy, liderzy. Więcej - na stronie www.oskko.edu.pl

 

 


Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO: 509-498-266
; dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl