<<< powrót do strony głównej OSKKO

 

Program Zapisy Miejsce Organizator


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty
(OSKKO) zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych na cykliczne jesienne szkolenie dla kadry kierowniczej oświaty, które odbędzie się 18 listopada 2019 r. w godzinach 10:00 - 15:00 w sali Niebieskiej (I piętro) Centrum Biurowo-Szkoleniowego Moniuszki 7 (Katowice, ul. Moniuszki 7).

 

Główne zagadnienia

Celem Jesiennego wsparcia dyrektorów jest uporządkowanie wiedzy o obowiązującym stanie prawnym – nie tylko w zakresie prawa oświatowego, ale również w przepisach dotyczących prawa pracy, ochrony danych osobowych, stosowania procedury administracyjnej itp. W przystępnej formie omówione zostaną zmiany prawne, które mają wpływ na planowanie czasu pracy dyrektora. Wskażemy możliwości usprawnienia zgodnych z prawem działań dyrektora.

Przyjęliśmy zasadę, że o praktyce zarządzania szkołą będą mówić praktycy, a zarazem doświadczeni wykładowcy, o ogólnopolskiej praktyce szkoleniowej.

Tematyka szkolenia będzie obejmowała głównie zmiany w: prawie oświatowym, prawie pracy, stosowaniu procedury administracyjnej.

Zwrócimy uwagę na konieczność modyfikacji lub wprowadzenia nowych działań będących konsekwencją zmian prawnych.

Ponadto podczas spotkania przewidujemy czas na omówienie aktualnych kwestii dotyczących bieżących  problemów/wyzwań, z którymi mierzą się dyrektorzy w kontekście stosowania prawa.

Materiały szkoleniowe udostępnimy Uczestnikom w formie elektronicznej.

Zapisy

Aby zapisać się na szkolenie, wypełnij formularz rejestracyjny. Kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w danym szkoleniu. Po wysłaniu formularza zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczną wiadomość z potwierdzeniem przesłaną na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt z Biurem OSKKO: tel. 509-498-266; e-mail: biuro@oskko.edu.pl

Cena szkolenia wynosi 240 zł. Cena obejmuje koszta organizacyjne, kawę, poczęstunek, materiały szkoleniowe.

Uwaga: po wypełnieniu zgłoszenia automatycznie na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie. Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymasz wiadomości, koniecznie daj znać mailowo lub telefonicznie (kontakty poniżej), będziemy mogli sprawdzić czy zgłoszenie do nas dotarło.

 

Miejsce szkolenia i dojazd

Szkolenie odbędzie się 18 listopada 2019 r. w godzinach 10:00 - 15:00 w sali Niebieskiej (I piętro) Centrum Biurowo-Szkoleniowego Moniuszki 7 (Katowice, ul. Moniuszki 7).  Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, ok. 0,5 km od Dworca Głównego PKP.

 

 

O organizatorze

Organizator, OSKKO, jest największą polską organizacją pozarządową dyrektorów szkół i placówek oświatowych, osób związanych z zarządzaniem oświatą. Zrzesza ponad 5000 członków rzeczywistych, ma ok. 9000 korespondentów i ok. 32 000 czytelników mediów elektronicznych. Ok. 90% stanowią dyrektorzy, pozostałe osoby to urzędnicy oświatowi, samorządowcy, liderzy. Więcej - na stronie www.oskko.edu.pl

 

 


Kontakt z organizatorem:
tel: (89) 527-95-14, fax: (89) 679-05-59
kom: Biuro OSKKO: 509-498-266
; dyrektor – 513-057-830
email: 
oskko@oskko.edu.pl