Wirtualna Platforma na temat przywództwa w szkole.

<< powrót

Wirtualna Platforma na temat przywództwa w szkole.

W ramach projektu Europejska Sieć Przywództwa w Szkole, w którym uczestniczy Instytut Badań Edukacyjnych, począwszy od maja organizowany będzie szereg dyskusji i seminariów on-line dotyczących kwestii przywództwa edukacyjnego. Podobne forum e-learningowe prowadzone było w zeszłym roku i cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników z różnych państw. Wszystkie działania prowadzone będą za pomocą Wirtualnej Platformy (VIP) umożliwiającej także dostęp do różnorodnych publikacji i raportów, materiałów wideo odnoszących się do problematyki przywództwa edukacyjnego.

Do końca tego tygodnia organizatorzy zbierają informacje dotyczące tematów, które szczególnie interesują potencjalnych uczestników. Zachęcamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza:

The EPNoSL VIP questionnaire

Końcowy program zawierający m.in. tematy poszczególnych seminariów będzie dostępny na początku maja na stronie projektu: www.schoolleadership.eu

Szczegóły znajdą Państwo w zaproszeniu (kliknij, aby otworzyć plik pdf). Bardzo zachęcam do wypełnienia kwestionariusza i wzięcia udziału w planowanych działaniach.